Про навчання в Канаді - на виставці "Освіта в Канаді 2016" в лютому 2016 р.

Освіта в КанадіДля української молоді в лютому 2016 р. в Києві та Львові відбудеться виставка "Освіта в Канаді 2016". Гості виставки ознайомляться з освітніми можливостями Канади, дізнаються про умови вступу, навчання та проживання від представників кращих канадських університетів.

Виставка "Освіта в Канаді 2016" відбудеться у двох містах: у Львові - 20 лютого 2016 року та у Києві - 21 лютого 2016 року.

Основним інформаційним та організаційним партнером виставки є організація "Studentland".

Участь для всіх бажаючих - безкоштовна. Для участі необхідно обов'язково зареєструватись на сайті www.fair.educanada.com.ua

Програма виставки:
- актуальна інформація щодо умов вступу, навчання та проживання в Канаді
- презентація основних програм вищої та післядипломної освіти
- презентація підготовчих програм Foundation, Pathway тощо
- курси вивчення іноземних мов
- програми підготовки до міжнародних іспитів
- канікулярні програми для школярів, шкільні програми
- семінар від представника Візового відділу Посольства - тільки для зареєстрованих відвідувачів
- відбудеться відеосемінар "Освітні можливості Канади".

Список канадських навчальних закладів - учасників виставки - скачати файл jpg:

Інформація. Виставка "Освіта в Канаді 2016" - ексклюзивна подія, втретє організована Посольством Канади в Україні. Відвідати виставку запрошуються учні шкіл та їх батьки, студенти, представники навчальних закладів та всі охочі дізнатись про освітні можливості в Канаді та поспілкуватись із представниками канадських шкіл, коледжів та університетів. Виставка подарує відвідувачам враження та відчуття подорожі до Канади у межах України. Це можливість дізнатися не тільки все про освіту, а й про особливості життя в Канаді: поспілкуватися з канадцями та знавцями канадської культури, ознайомитись із цікавими та необхідними фактами для комфортного проживання в країні, послухати розповіді українських студентів, які вже побували у Канаді, скуштувати традиційні страви, зокрема всесвітньо відомий кленовий сироп із самого Квебеку, отримати найбільш актуальну інформацію про тарифи на авіаквитки тощо. Окрім цього, на відвідувачів чекають ексклюзивні акційні пропозиції від навчальних закладів Канади, сертифікати на складання тесту TOEFL та розіграш призів від партнерів виставки.

Розклад роботи виставки:

Місце проведення
День
Програма
м. Львів
Готель "Жорж" (Площа Міцкевича 1)
20 лютого 2016 р.
14.00-19.00
Виставка "Освіта в Канаді 2016">
м. Київ
Готель "Хілтон" (Бульвар Тараса Шевченка, 30)
21 лютого 2016 р. 13.00-18.00
Виставка "Освіта в Канаді 2016"

Організатор виставки - Посольство Канади в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Організаційний партнер виставки – "Studentland", веб-сайт http://www.studentland.ua/

Більше інформації - в контактних осіб:
Посольство Канади в Україні: Клінт Мартін, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тел. +380(44) 590-3150;
Організація "Studentland": Вероніка Растворцева, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , +380 (67)217-0407.