Енергетика та краєзнавство - дві екскурсії в одній поїздці

Екскурсія на підприємствоСтуденти ВНТУ відвідали потужні підприємства енергетичної галузі Вінницької області.

31 травня 2017 р. студенти факультету енергетики, у супроводі викладачів ВНТУ - Бабенка О.В. та Захарова В.В., відвідали два підприємства: сонячну та гідроелектростанцію в с. Слобода-Бушанська. Крім того відбулась екскурсія стежками Державного Історико-культурного заповідника с. Буша.

Короткий фотозвіт поїздки 31.05.17 (фото надані Олексієм Бабенком, заступником декана ФЕЕЕМ, більше фото - Альбом Фейсбук):