Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Працевлаштування в компанії, яка поставляє техніку для сільського господарства

  • Автор: Super User

Працевлаштування в ТОВ "Техніка і Технології"Компанія "Техніка і технології" проводить набір співробітників у філії в м. Вінниця. До співпраці запрошуються студенти та випусники вишів. Викладачі можуть рекомендувати свідомих та відповідальних молодих людей.

Компанія займається поставками техніки, ообладнання та запчастин через мережу представництв в Україні. Також в сферу інтересів входить розробка нових удосконалених видів техніки, сервісне обcлуговування, консультування щодо запровадження нових технологій.

У 2015 році започаткувано Проект підтримки викладачів вишів. Мета проекту - відзначити зусилля викладачів, які допоможуть компанії знайти талановитих працівників. За результатами спільної роботи керівництво готуватиме відповідне подання в Міністерство освіти та науки України та в обласні управління освіти.

Довідки щодо працевлаштування:
Галина Михайлівна Поторока, поміник керівника,тел. + 38 067 511 10 93, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса ТОВ "Техніка і Технології":
с. Вінницькі Хутори, Немирівське шосе, 9, тел. +38 0432 55 76 86, http://t-i-t.com.ua/

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна