Конкурс на заміщення вакантної посади "Інженер з метрології" у Вінниці

Вакансія "Інженер з метрології" у ВінниціУ новому підрозділі ПАТ «Концерн Галнафтогаз» у Вінниці відкрита вакансія "Інженер з метрології". Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади.

Перелік основних обов’язків на посаді «Інженер з метрології»:
a. Організація та контроль проведення повірки засобів вимірювальної техніки: еталонні мірники; паливо-роздавальні колонки; системи автоматизованого наливу нафтобаз; рівнеміри; наземні та підземні резервуари; метроштоки; калібровані автоцистерни.
b. Взаємодія з регіональними центрами стандартизації та метрології.
c. Проведення калібрування (налаштування) рівнемірів АЗС та нафтобаз.
d. Проведення калібрування автоцистерн.
e. Проведення метрологічного контролю та нагляду в підрозділах підприємства.
f.  Проведення перевірки точності системи автоматизованого наливу нафтобаз (масові та об’ємні витратоміри); проведення налаштування системи.
g. Проведення перевірки точності паливо-роздавальних колонок ПРК; рівнемірів АЗС та нафтобаз.
h. Участь в комісійних контрольних замірах та інвентаризації.
Необхідні знання:
a. Знання законодавчої та нормативно-технічної бази в сфері метрології/
b. Бажане знання принципів побудови та особливостей роботи засобів вимірювальної техніки, що використовуються на етапах приймання, зберігання, транспортування та реалізації рідких нафтопродуктів та LPG.

«Концерн Галнафтогаз» – провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». Компанія один із лідерів на ринку нафтопродуктів.

Претенденти на вакансію "Інженер з метрології" можуть звертатись зі своїми пропозиціями, резюме до контактної особи: Світлана Мкртичева, менеджер з персоналу ПАТ «Концерн Галнафтогаз»
Моб.: +38(067)556 37 71
Роб.: +38(032)2989603.1378