Конкурс на кращу наукову фотографію оголошено порталом "Вікіпедія"

Європейський конкурс наукової фотографіїВ Україні триває перший етап Європейського конкурсу наукових фотографій, заснований порталом "Вікіпедія" задля популяризації науки та досягнень молодих вчених.

У 2015 р. конкурс став міжнародним та проводиться у два етапи. Перший етап – локальне змагання в країні-учасниці, переможці переходять на другий етап конкурсу. Другий етап – міжнародний рівень, тобто обрання найкращих наукових зображень серед переможців регіональних турів.

Українська частина конкурсу триватиме до 31 жовтня 2015 року. 10 листопада 2015 року – церемонія нагородження переможців в Києві. До кінця січня 2016 року визначаться переможці міжнародного етапу конкурсу.

Фото-зображення, подані на конкурс, групуються у 5 категорій:
-    людина в науці;
-    зображення під мікроскопом;
-    медіа-файли – аудіо, відео, комп’ютерна графіка;
-    тематичні групи – серія фотографій на одну тему;
-    загальна категорія – решта напрямків від археології до зоології , від вулканології до астрономії.

Докладніше про умови конкурсу – за посиланням.