Вакансії для спеціалістів у сфері енергоефективності - робота в держустанові

Вакансії в Державному  агентстві з енергоефективності  та енергозбереження України Державне  агентство з енергоефективності  та енергозбереження України оголошує про наявність кількох десятків вакансій для фахових спеціалістів в сфері ефективності.

Вимоги до кандидатів:
- громадянство України,
- повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-професійним рівнем спеціаліста, магістра,
- стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування,
- вміння працювати на ПК та користуватися офісною технікою, знання іноземної мови (бажано)

Для участі у конкурсі подають такі документи:
- заповнена  особова картка (форма П- 2 ДСз відповідними додатками),
- заява на конкурс,
- копія паспорту України,
- копії документів про освіту та науковий ступінь, вчене звання,
- копія військового квитка,
- декларація (відповідно до ЗУ №3206-VI),
- фото (4х6) – 2 шт.

Документи приймаються 30 днів від дати оголошення:
м. Київ, провулок Музейний, 12  кім. 512.
Додаткова інформація щодо вакансій за тел. 590-59-73.

Перелік вакансій та особливі вимоги - див. нижче або у файлі .

НАЗВА ПІДРОЗДІЛУ, К-СТЬ ВАКАНСІЙ, ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:
Департамент технічного регулювання енергоефективності
Управління енергетичного менеджменту та стандартизації

1. Начальник відділу енергетичного аудиту, сертифікації  та енергоменеджменту     – 1 вакансія.
Вимоги:
Стаж роботи за фахом у державній службі на посадах головного спеціаліста не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах економіки не менше 5 років при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій.
2. Головний спеціаліст відділу стандартів, регламентів та маркування     – 2 вакансії
Вимоги:
3. Головний спеціаліст відділу енергетичного аудиту, сертифікації  та енергоменеджменту    - 2 вакансії

Управління державної експертизи

1. Заступник начальника відділу державної експертизи     – 1 вакансія.
Вимоги:
Стаж роботи за фахом в державній службі на посаді головного спеціаліста не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше 5 років при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій.
2. Головний спеціаліст відділу державної експертизи     - 2 вакансії
Вимоги:
3. Головний спеціаліст відділу нормативно-технічного забезпечення     – 2 вакансії

Департамент технічного регулювання енергоефективності
Управління технічного регулювання та стимулювання

1. Заступник директора Департаменту – начальник Управління     - 1 вакансія.    Повна
Вища освіта відповідного професійного спрямування.
Стаж роботи за фахом у державній службі на керівних посадах чи на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи в інших сферах управління не менше 5 років.
2. Головний спеціаліст відділу тарифних методів стимулювання    - 2 вакансії
Вимоги:
3. Головний спеціаліст відділу технологічної броні та резервування палива    - 2 вакансії

1. Директор Департаменту     - 1 вакансія.    Повна

Департамент стратегічного розвитку
Управління проектного менеджменту та міжнародного співробітництва

1. Начальник Управління проектного менеджменту та міжнародного співробітництва    - 1 вакансія.
Вимоги:
Стаж роботи за фахом в державній службі на керівних посадах чи на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій. Досвід роботи щодо управлінням персоналом.
2. Заступник начальника Управління – начальник відділу міжнародного співробітництва та євроінтеграції    - 1 вакансія.    Повна
Вища освіта відповідного професійного спрямування.
Післядипломна освіта у сфері управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією (при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій).
3. Головний спеціаліст відділу міжнародного співробітництва та євроінтеграції    - 2 вакансії
4. Головний спеціаліст відділу регіонального менеджменту    - 2 вакансії

Департамент стратегічного розвитку
Управління державних програм та імплементації вимог ЄС

1. Заступник начальника Управління – начальник відділу забезпечення імплементації вимог ЄС     - 1 вакансія.    Повна
Вища освіта відповідного професійного спрямування.
2. Заступник начальника відділу забезпечення імплементації вимог ЄС    - 1 вакансія.
Вимоги:
3. Головний спеціаліст відділу забезпечення імплементації вимог ЄС    - 2 вакансії
Вимоги:
4. Головний спеціаліст відділу державних програм та планів розвитку    - 2 вакансії

Управління моніторингу та інформатизації

1. Начальник відділу інформаційних технологій    - 1 вакансія.
Вимоги:
2. Заступник начальника відділу інформаційних технологій    - 1 вакансія.
3. Головний спеціаліст відділу інформаційних технологій    - 2 вакансії
Вимоги:
4. Заступник начальника відділу моніторингу та енергобалансу    - 1 вакансія.
5. Головний спеціаліст відділу  моніторингу та енергобалансу    - 2 вакансії
Вимоги:

Управління реформування сфери енергоефективності та енергозбереження
1. Начальник відділу економічних відносин     - 1 вакансія.
2. Головний спеціаліст відділу економічних відносин    - 4 вакансії

Відділ забезпечення роботи Голови
1. Головний спеціаліст    - 1 вакансія.
(на час відпустки по догляду за дитиною)
Вимоги:

Управління комунікацій та зв’язків з громадськістю
1. Головний спеціаліст    - 1 вакансія.
Вимоги:
Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.Стаж роботи за фахом в державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій.