Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Програма Master of Social Administration - європейська освіта в Україні

  • Автор: Super User

Програма Master of Social AdministrationНабір до Програми "Master of Social Administration" - унікальна міжнародна управлінська освіта в рамках спільного українсько-польського проекту.

Робота фахівця з пошуку та залучення європейських грантів наразі стає актуальною і затребуваною. Адже закордонні фонди почали активніше виділяли кошти на реалізацію соціальних, освітніх та громадських проектів в Україні.

Де шукати грантодавців? Які ідеї отримують фінансову підтримку ЄС найчастіше? Як правильно розробити і подати проект? Що потрібно для вдалого адміністрування проекту? Сьогодні відповіді на ці питання знає дуже обмежене коло професіоналів.

Отримати унікальні знання і навички пропонує міжнародна програма післядипломної освіти "Master of Social Administration" — спільний освітній проект Педагогічного університету ім. Я. Корчака (м. Варшава) та Академії праці, соціальних відносин і туризму (м. Київ).

Програма MSA розрахована на 1 рік і проходить в модульному режимі, що дозволяє поєднувати навчання і роботу. Лекції у Києві читатимуть українські та польські викладачі, а також гостьові спікери - експерти з успішним досвідом реалізації проектів. Програма передбачає проведення практичного модуля у Варшаві.

Випускники отримують диплом Педагогічного університету ім. Я. Корчака про післядипломну освіту та перспективи для успішної міжнародної кар'єри. Додатковим бонусом програми є вдосконалення навичок англійської мови, зокрема, ділової та професійної лексики.

Студентами програми можуть стати особи з базовою або повною вищою освітою будь-якого напряму підготовки.

Набір триває до 15 жовтня.

Отримати повну інформацію про програму "Master of Social Administration" можна на сайті Академії праці, соціальних відносин і туризму.

Докладніше: http://osvita.ua/vnz/47893/

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 76 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна