Вакансії для інженерів та менеджерів у компанії "Електропривод", Запоріжжя

ТОВ "Електропривод", вакансії, робота, практика,  ЗапоріжжяКомпанія «Електропривод» запрошує студентів 2-5 курсів та випускників долучитись до конкурсу на вакантні посади (для працевлаштування або проходження практики).

Пропозиції для працевлаштування чи практики:
-    Менеджер ЗЕД - 8 вакансій;
-    Інженер-маркетолог- 5 вакансій;
-    Інженер-єлектромеханік - 4 вакансії;
-    Технік-електромеханік - 4 вакансії;
-    Менеджер по ресурсам - 2 вакансії.

Компанія надає:
- Lanch, Dinner - за рахунок компанії
- гуртожиток іногороднім - за рахунок компанії
- закордонні відрядження

У переговорах по укладанню зовнішньоекономічних контрактів працівники компанії використовують наступні мови:
Англійська, Арабська, Польська, Фарсі, Турецька, Румунська, Французька, Іспанська.

ТОВ «Електропривод» 19 років розробляє, виробляє і постачає індустріальні комплектні електроприводи серії IDS, ETS і DTS, затребувані в 7 галузях промисловості. Компанія виконує 2 типи модернізації електроприводів, капітальні та відновлювальні ремонти вантажопідйомних машин і технологічних агрегатів із застосуванням приводів серії IDS і DTS.
У період з 1996 по 2014 рр. компанія «Електропривод» здійснила поставки електроприводів і комплектуючих до 47 країн Східного півкулі.
В структуру компанії входять 3 дивізіони, які включають в себе:
-    бригади зовнішньо-економічної діяльності в кількості 6-ти шт.;
-    бригади інженерних розробок у кількості 3-х шт.:
-    інженерно-промисловий комплекс.

Контактна особа - Євгеній Дімітров, виконавчий директор, 066 189 55 57, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса ТОВ "Електропривод": 69008 м. Запоріжжя, вул. Тролейбусна, 34, оф. 23, тел. 061 224 60 17, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Докладніше про компанію - на сайті.