Стажування у Польщі в листопаді 2015 р. для викладачів та адміністрації ВНЗ України

Стажування, підвищення кваліфікації у ПольщіФундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC) у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU) (Лодзь, Польща) та Центром Європейських Фондів (ВFE) (Лодзь) оголошують набір учасників стажування "Сучасний університет - проектний підхід до організації роботи згідно до положень європейських кваліфікаційних рамок".

Європейські кваліфікаційні рамки - рамка кваліфікацій європейського простору вищої освіти та Європейська рамка кваліфікацій для навчання протягом життя (Lifelong Learning Program).

Цільова група проекту: викладацький склад Вищих Навчальних Закладів України, методичний та адміністративний персонал українських ВНЗ (30 осіб).

Тривалість стажування: 7 днів (7-13 листопада 2015 року), м. Лодзь, Польща

Тематика стажувань:
• трирівнева система вищої освіти та кваліфікаційні рівні європейського освітнього простору, їх порівняльний аналіз з українськими відповідниками. Рівні та засади визнання українських освітніх документів в європейському освітньому просторі.
• проектний підхід в організації навчального процесу в європейських університетах. Формування навчальних планів з застосуванням проектного підходу
• практична реалізація в рамках організації навчального процесу принципу мобільності студентів та викладачів через використання спеціалізованих фондів ЄС, призначених для фінансування компоненту мобільності
• робота над власними обмінними, навчальними та дослідницькими проектами, фінансованими з джерел ЄС: приклади, досвід, вимоги до учасників подібних проектів.

Програма стажування передбачає 108 годин (72 години лекційних та практичних занять та 36 годин самостійної роботи).

Окрім навчання учасники стажування зможуть отримати пропозицію співпраці від польських ВНЗ та в рамках стажування підписати двосторонні угоди про співпрацю між університетами. Крім того, вони отримають сертифікат (диплом) про проходження закордонного стажування.

Робочі мови: польська (з перекладом), українська та російська. Частина тем буде доступна для обговорення англійською та німецькою мовами.

Вартість: 1700,00 грн та 380,00 Євро.
Включає в себе: проїзд, проживання (2-х місні номери), дворазове харчування (сніданки та обіди), навчання, роздатковий матеріал, сертифікат, культурна програма, інтеграційна та підсумкова вечірки, візова підтримка (без врахування візового збору).

Для участі в проекті необхідно надіслати заповнену анкету та С\/ (українською мовою) на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з приміткою "lodz_ERK_2015" до 1 жовтня 2015 року включно.

online-Реєстраця для учасників стажування ТУТ

Контактна особа: Лілія Гайдученко

Оперативно отримувати інформацію про усі проекти фундації можна, приєднавшись до ком’юніті в мережі Фейсбук.

Докладніше про фундацію CEASC: на сайті .