Набір спеціалістів з технічною освітою (для обслуговування гарячої лінії провайдера Інтернету та кабельного телебачення)

Вакансія Контакт-Центр «Direct Call» ВінницяУ зв’язку з розширенням проектів Контакт-Центр «Direct Call» оголошує набір спеціалістів для обслуговування гарячих ліній (вхідні дзвінки).

Вимоги до кандидатів:
•    Вільне володіння українською та російською мовами.
•    Грамотна усна та письмове мова.
•    Вільне володіння ПК (програми Microsoft Office, Internet, почтові програми).
•    Особисті якості: активність, комунікабельність, стресостійкість, бажання навчатися.

Функціональні обов’язки:
•    Прийом вхідних дзвінків.
•    Надання консультацій для клієнтів.
•    Внесення отриманої інформації в базу даних.

Умови роботи:
•    Безплатне навчання та тренінги в процесі роботи.
•    Гнучкий графік роботи (повна та часткова зайнятість, можливість самостійно планувати свій робочий графік).
•    Розглядаються кандидатури студентів денної та заочної форми навчання (в період сесій можливість брати навчальну відпустку).
•    Своєчасна погодинна оплата праці, бонуси та премії по результатах роботи.
•    Можливість кар’єрного росту для кращих спеціалістів.
•    Комфортний офіс в сучасному Бізнес-Центрі.
•    Молодий та дружній колектив.

Адреса: м. Вінниця, р-н Вишенька, просп. Космонавтів 30а, 3 поверх, оф. 309 (Бізнес-Центр «Diamond».
Контактні телефони для отримання більш детальної інформації та запису на співбесіду: (0432) 50-85-10, (097) 991 15 06, (063) 311 76 33.

Аутсорсинговий Контакт-Центр «Direct Call» входить до складу групи комунікаційних компаній «OSD Group».
«OSD Group» - лідер на ринку прямих комунікацій, який надає весь комплекс послуг на власній виробничій базі. 16 років на ринку України, центральний офіс знаходиться в м. Київ.
Контакт-Центр «Direct Call» працює в місті Вінниця з 2012 року. Є одним з найбільших контакт-центрів України.