EnglishRussianUkrainian

Гранти для студентів, викладачів, науковців з осіннім дедлайном. Частина 4.

1Восени продовжується набір на 6 міжнародних програм для студентів, викладачів, науковців українських ВНЗ.

2THE DIPLOMACY AND DIVERSITY FELLOWSHIP
ДИПЛОМАТІЯ ТА РІЗНОМАНІТНІСТЬ (the Diplomacy and Diversity Fellowship) це спільна, трансатлантична программа міжнародних відносин і глобальної різноманітності.
Пограмма призначена для розвитку лідерських навичок та знань серед аспірантів, прагнучих до кар'єри в галузі зовнішньої політики.
Місце проведення програми – США, Вашингтон.
Вимоги до аплікантів
*бути залученими до одної з навчальних або професійних програм (master’s, doctorate, MD, JD, MBA, etc.) на час подачі заявки;
*всі заявники повинні бути в процесі побудови кар'єри в таких областях, як дипломатія, безпека, міжнародні відносини, розвиток, охорона здоров'я, торгівля та економіка, клімат та екологічна політика, ЗМІ або некомерційний менеджмент.
Кінцевий термін подачі заявок – 30 жовтня 2014 року.
Більш детальна інформація - http://www.humanityinaction.org/programs/10-the-diplomacy-and-diversity-fellowship/310-about

3Дослідницькі стипендії Мельбурнського університету (Melbourne International Fee Remission Scholarsihips, MIRFS) призначені для іноземних студентів, які хочуть займатися науковою роботою на магістерських чи PhD-програмах університету Мельбурна.
Щороку виділяється 150 стипендій, кожен факультет пропонує обмежену кількість місць.
Стипендії покривають вартість навчання. Крім того, кандидати можуть подавати заявку на отримання Melbourne International Research Scholarship, MIRS, в рамках якої покриваються витрати на проживання (24 653 доларів на рік), на транспорт (3 000 доларів), а також надаються лікарняні, декретна відпустка і відпустка по догляду за дитиною.
Вимоги:
Для участі в конкурсі стипендій кандидат повинен обрати навчальну програму і факультет та подати документи на навчання в університеті Мельбурна.
Серед основних критеріїв отримання стипендії – академічна успішність і дослідницький потенціал.
Документи:
Кандидати повинні заповнити аплікаційну форму для навчання в університеті і отримання стипендії та підготувати необхідні документи до 31 жовтня.
Більш детальна інформація - https://studenteforms.app.unimelb.edu.au/apex/f?p=153:2:0:::2:P2_ID:245

6Постдокторські стипендії Жана Моне
Центр прогресивного навчання імені Роберта Шумана пропонує однорічні стипендії Жана Моне для вчених/стипендіатів, які здобули докторську ступінь більш ніж 5 років до початку програми, тобто до 1 вересня 2015 року.
Центр пропонує 20 стипендій на рік.
Три основні дослідницькі теми:
*Інтеграція, управління і демократія
*Регулювання ринків та управління грошима
*Світова політика 21-го століття і Європа.
Кінцева дата подачі заявок – 25 жовтня 2014 року.
Більш детальна інформація - http://www.eui.eu/ServicesAndAdmin/AcademicService/Fellowships/JeanMonnetFellowships/Index.aspx

7Резиденція для митців і дослідників у Німеччині
Akademie Schloss Solitude запрошує митців та дослідників взяти участь у стипендіальній резидентській програмі у Штутгарті, Німеччина.
Резиденція розташована на території замку, збудованого у стилі пізнього бароко. Стипендіати отримають можливість працювати там у спеціально обладнаних студіях.
Тривалість програми – від 3 до 12 місяців.
Учасники отримують щомісячну стипендію розміром 1 100 євро. Окремо організатори покривають транспортні витрати і витрати на купівлю необхідних для роботи матеріалів.
Вимоги:
Участь у програмі можуть взяти митці з різноманітних сфер (архітектура, дизайн, музика, театр, література, кіно), а також дослідники та фахівці з гуманітаних, соціальних наук, економіки, культури, права.
Серед вимог:
вища освіта, закінчена не більше, ніж 5 років тому;
вік – до 35 років;
знання англійської, німецької або французької мови.
Кінцева дата подачі заявок – 31 жовтня 2014
Більш детальна інформація - http://application.akademie-solitude.de/

Стипендії Макса Вебера
Європейський університет в Італії (European University Institute) запрошує молодих науковців у галузі соціальних чи гуманітарних наук взяти участь у стипендійній програмі Макса Вебера (Max Weber Programme).
Мета програми – підтримка кандидатів/докторів наук, які хочуть продовжити академічну кар’єру і працювати над власними дослідженнями.
В рамках програми стипендіати отримують досвід викладацької діяльності, беруть участь в міжнародних семінарах і міждисциплінарних дискусіях, працюють над власними проектами в наукових центрах університету.
Тривалість програми – 1 або 2 роки.
Розмір щомісячної стипендії – 2 000 євро, також покриваються витрати на медичне страхування.
Стипендії надаються на 12,24 або у виключних випадках на 36 місяців (кандидати мають зазначити бажаний період в заявці)
Вимоги:
- ступінь кандидата/доктора в галузі соціальних наук, здобутий протягом останніх 5 років
- відповідні знання з англійської мови
Кінцевий термін подання заявок - 25 жовтня 2014 року
Більш детальна інформація - http://www.eui.eu/ServicesAndAdmin/AcademicService/Fellowships/MaxWeberFellowships/Index.aspx

ФОРУМ ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО СПРИЯННЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ МОЛОДІ
Другий молодіжний форум Східного партнерства «Інноваційні підходи до сприяння працевлаштуванню молоді» відбудеться 9-11 лютого 2015 року у м. Рига, Латвія.
Його метою є пошук і виявлення інноваційних, креативних, міжсекторальних підходів до підвищення в молодих людей здатності до працевлаштування, обмін досвідом та кращими практиками щодо підвищення зайнятості серед молоді держав-учасниць програми Еразмус+ та країн Східного партнерства.
До участі у форумі запрошуються:
• активісти молодіжних рухів та молодіжних НУО,
• представники відповідних міністерств та установ,
• фахівці, що працюють із молоддю та для молоді,
• освітяни,
• дослідники,
• молоді журналісти, що готові висвітлюватися події форуму.
Організатором форуму виступає Латвійське національне агентство Еразмус+ разом із Європейською Комісією, Міністерством закордонних справ, Міністерством освіти й науки Латвії, іншими стейкхолдерами в рамках головування Латвії в ЄС.
Робочими мовами форуму є англійська та російська мови; організатори покривають усі витрати для учасників форуму (проїзд, проживання, віза та інше).
Кінцева дата подачі документів – 31 жовтня 2014
Більш детальна інформація - https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/the-2nd-eastern-partnership-youth-forum-innovative-approaches-to-foster-young-people-s-employability.4483

Матеріали підготовлені Яніною Тимчук, ІАЦ ІнІНВ, ВНТУ

Гранти для студентів, викладачів, науковців з осіннім дедлайном. Частина 1.
Гранти для студентів, викладачів, науковців з осіннім дедлайном. Частина 2.
Гранти для студентів, викладачів, науковців з осіннім дедлайном. Частина 3.

Print PDF

Back to top
picture02.jpg
lightpeak.jpg
1347869758_hq-wallpapers_ru_computer_834_1920x1200.jpg
cursos_jovenes.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017