Вакансії Управління Державної архітектурної інспекції у Хмельницькій обл.

вакансія "інспектор"8 вакантних посад головних державних інспекторів інспекційних відділів відкрито в Управлінні Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області.

Управління працевлаштує випускників університету, які відповідають наступним критеріям:
- мають громадянство України;
- отримали вищу освіту за напрямом підготовки "будівництво" за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра пбо спеціаліста;
- володіють державною мовою;
- вміють працювати на комп'ютері.

Заробітна платня: посадовий оклад, премії, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі на інших надбавок (згідно до ст. 33 Закону України "Про державну службу").

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області - територіальний орган структурний підрозділ апарату Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Контакти: 29013, м. Хмельницький, в. Грушеського, 87/2, тел. (0382) 75 25 42, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., http://dabi.gov.ua

На сайті один гість та відсутні користувачі