Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Випускникам не потрібно відшкодовувати вартість навчання

  • Автор: Super User

Вільне працевлаштуванняСкасовано норму щодо обов'язковості відпрацювання випускниками вищих навчальних закладів та відшкодування ними вартості навчання (крім випускників-медиків) - інформує Міністерство освіти і науки України.

Норма скасовується Постановою №216 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996 р. №992", прийнятою 15 квітня 2015 р. Кабінетом Міністрів України. Текст постанови - за посиланням.

Відмінено будь-яку примусовість у працевлаштуванні. Відтепер випускник має вільно обирати місце майбутньої роботи на підприємстві, в організації чи установі будь-якої форми власності. Також скасовано обов'язкове підписання тристоронніх угод, видачу випускникові направлень на роботу та довідок про самостійне працевлаштування.

Щоб допомогти випускам працевлаштуватись, в навчальних закладах мають функціонувати спеціальні структурні підрозділи (центри, відділи, сектори, служби). Тісна співпраця з державною службою зайнятості, а також з підприємствами, установами та організаціями різних форм власності сприятиме знаходженню потенційних роботодавців для молодих фахівців.


Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 715 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна