Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Як навчатись у США за обміном? Докладно про Global UGRAD

  • Автор: Super User

Global UGRADПрограма обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD Exchange Program) - це програма культурного обміну, яка підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки.

Програма здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки, Посольством США в Україні та організацією World Learning.

Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США прагне до того, щоб його зусилля відображали розмаїття американського суспільства та суспільств за кордоном Бюро прагне і заохочує до участі у всіх своїх фангових програмах та інших заходах людей з усього світу та пропонує можливості, що відкриті для всіх, незалежно від їхньої раси, кольору шкіри, національного походження, статі, віку, релігії, географічного розташування, соціально-економічного статусу, фізичного стану, сексуальної орієнтації або тендерної ідентичності Бюро дотримується принципів справедливості, рівності та інклюзивності.

СтудентиУчасники програми навчаються протягом одного семестру без отримання ступеня в Сполучених Штатах за будь-якими спеціальностями Учасникам програми, які планують навчання в США за спеціальностями юриспруденція або медицина пропонується вивчення тільки базових курсів з вищезазначених спеціальностей Учасники обираються за такими критеріями, як академічна успішність, лідерський потенціал, знання письмової та розмовної англійської мови та готовність учасника до перебування у США в якості студента по обміну.

Програма обміну студентів вищих навчальних закладів Global UGRAD передбачає наступне фінансове забезпечення: оплату проїзду учасників програми до/із США, навчання в американському університеті, проживання та харчування, медичне страхування, необхідні підручники та щомісячну стипендію.

Кандидати на участь у програмі Global UGRAD розглядаються незалежно від раси, кольору шкіри, релігії, етнічної приналежності або тендерної ідентичності. Особам з обмеженими можливостями наполегливо рекомендовано також брати участь у конкурсі.

Конкурс на участь у програмі Global UGRAD є відкритим і базується на основі академічної га особистої успішності кандидатів.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ
- мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу,
- мати більше 18 років на момент початку навчання у США,
- не бути студентом випускного курсу приватного або державного вищого навчального закладу;
- володіти англійською мовою на рівні, достатньому для навчання та спілкування в англомовному академічному середовищі;
- мати високий рівень академічної успішності;
- мати можливість почати навчання у Сполучених Штатах з дат, зазначених при оголошенні програми (у випадку необхідності навчання на підготовчій програмі з англійської мови). Фіналісти конкурсу не можуть самостійно обирати дати програми чи відкладати участь у програмі на пізніший термін,
- відповідати вимогам для отримання візи учасника програми обміну ('-1) для в'їзду до США.
- повернутися в Україну після завершення програми.

До участі в конкурсі НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ:
- студенти, які не відповідають вказаним вище критеріям,
- громадяни України, які постійно проживають на території США;
- громадяни України, які мають дозвіл на постійне проживання в США;
- студенти, які навчаються, проживають або працюють за кордоном на час проведення конкурсу;
- працівники Посольства Сполучених Штатів Америки в України та урядових агенцій США, що входять до дипломатичної місії США в Україні та їхні найближчі родичі чоловік/дружина, діти, сестри, брати, батьки та ін. Ця заборона втрачає чинність через рік після завершення працівником строку служби або роботи за контрактом у зазначених установах та організаціях;
- працівники організації World Learning та їхні найближчі родичі: чоловік/дружина, діти, сестри, брати, батьки та ін.

Учасники програми розміщуються в коледжах та університетах по всій території Сполучених Штатів Учасникам м дозволяється обирати коледж чи університет Учасники вивчають предмети у своїй фаховій галузі, а також предмети з амеріканистики. Стандартна кількість академічних кредитів (credits) за семестр - 12. Кількість кредитів з американістики входять до обов'язкових 12 кредитів за семестр Можливість взяти додаткові кредити залежить від приймаючого університету в США та підлягає узгодженню та затвердженню в організації World Learnsng. Учасники програми проживають у студентських гуртожитках.

Учасники програми працюють не менш 20 годин у якості волонтерів під час їхнього навчання за програмою Global UGRAD.

Учасникам не дозволяється продовжувати навчання дія отримання ступеню в Сполучених Штатах. Всі учасники повинні повернутися в Україну відразу після завершення програми

Для участі у програмі UGRAD приймаються анкети ЛИШЕ в електронній формі.

Після офіційного оголошення програми кандидатам необхідно зареєструватися на сайті: www.worldlearning.org/ugrade, щоб отримати доступ до інтерактивної системи заповнення анкет для участі у програмі. Кандидати заповнюють свою анкету, а також виправляють рекомендаційні листи та інші документи онлайн. Анкети, подані пізніше останнього дня прийому документів, зазначеного при оголошенні програми, розглядатися не будуть.

Кандидатам НЕОБХІДНО подати пакет документів, до якого входить
- Анкета для участі у програмі обміну (всі відповіді мають бути повними, всі поля мають бути заповнені англійською мовою);
- Копія першої сторінки закордонного паспорту:
- Два рекомендаційних листи з перекладом на англійську мову. Один рекомендаційний лист маг бути від викладача чи наукового керівника з ВНЗ, другий лист може бути від пішого викладача, роботодавця, тренера, координатора колишньої програми обміну або від приймаючої родини  Члени сім'ї та друзі не можуть надавати рекомендаційні листи;
- Копія залікової книжки чи витяг із залікової книжки. Документи мають бути перекладені на англійську мову та офіційно завірені навчальною установою, яка їх видала або бюро перекладів;
- Офіційна довідка із зазначенням місця га курсу навчання студента (із неофіційним перекладом).
- Атестат про закінчення повної середньої освіти для студентів першого курсу навчання (з перекладом на англійську мову, офіційно завіреним навчальною установою або бюро перекладів).

Кандидатам БАЖАНО подати:
- Офіційний сертифікат тесту TOEFL. Допускається, що на момент подання документів цей тест ще не складений;
- Додаткові документи (сертифікати, грамоти, тощо).

Документи і рекомендації перевіряються з відповідними установами

Анкета має відображати ОРИГІНАЛЬНІ ДУМКИ та ІНДИВІДУАЛЬНУ РОБОТУ кандидата, які підтвердять мотивацію кандидата брати участь у програмі. Плагіат, чужі думки та ідеї без належного посилання на джерело, є неприйнятними. Виявлення плагіату є підставою для негайної дискваліфікації кандидата.

ПРОЦЕС ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ
Конкурс на участь у програмі Global UGRAD є відкритим і грунтується на оцінці сукупності академічних та особистих досягнень кандидатів Всі заяви розглядаються, півфіналісти запрошуються на співбесіду.

Фіналісти, які не мають сертифікату про складання TOEFL, будуть зобов'язані скласти цей стандартизований тест на знання англійської мови. Остаточний відбір фіналістів програми здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США у м. Вашингтон, округ Колумбія. Певна кількість фіналістів за рішенням комісії може бути направлена для інтенсивного вивчення англійської мови перед початком академічної програми в США Всі фіналісти повинні пройти медичне обстеження і зробити необхідні щеплення до початку програми.

Додаткову інформацію можна отримати електронною поштою
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном (+38 044) 521 50 43.

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 67 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна