Стипендія ім. Фулбрайта для проведення досліджень в університетах США

fulbrightersПрограма Fulbright Scholar Program пропонує конкурс на отримання стипендії для проведення досліджень
в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев'яти місяців.

У конкурсі можуть брати участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін - кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п'яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту.

Кандидати, які активно займаються дослідницькою роботою у таких галузях, як політологія, державне управління, зокрема, розбудова демократії та громадянського суспільства мають можливість вибирати Інститут Кеннана у Вашингтоні, як місце проведення досліджень. Стажування триває 6 місяців, та розпочинається з 1 вересня або 1 березня.

Вимоги до кандидатів:

- українське громадянство та проживання в Україні
- вільне володіння англійською мовою
- необхідність повернення в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту (відповідно до вимог візи .1-1, яку отримують учасники програми)

Відбір учасників здійснюється на відкритій конкурсній основі. Фіналісти остаточно затверджуються комісією у США.

Документи приймають
до 15 жовтня щороку