Скільки українців не мають роботи?

11,8 млн. безробітних є сьогодні в Україні. Найбільша кількість безробітних – у Житомирській області, найменша – в Одеські області та місті Київ. Попит на робочі місця перевищує кількість вакансій у 8 разів!

2% працездатного населення – безробітні за даними Управління статистики України. Це 490 тис. осіб, з яких 152 тис., тобто кожен третій – кваліфікований робітник з технічною спеціалізацією. Тим часом працедавці пропонують лише 62 тис. вакансій, з них – 25 тис . – для кваліфікованих робітників.

1

9,7% працездатного населення України – безробітні за оцінками Міжнародної організації праці. Непрацевлаштована кожна 10-та молода людина віком від 25 до 29 років – громадяни, які встигли отримати освіту і мають ту чи іншу робітничу професію.

3

П'ятикратна різниця в оцінках рівня безробіття Управління статистики України і Міжнародної організації праці говорить про високий рівень прихованого безробіття. Незареєстровані безробітні не отримують державної підтримки і не можуть скористатись можливостями, які пропонують регіональні центри зайнятості.

Про методологію Міжнародної організації праці (МОП) - посилання.
Управління статистики України – посилання.

Першоджерело: http://pon.org.ua/