Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Скільки українців не мають роботи?

  • Автор: Super User

11,8 млн. безробітних є сьогодні в Україні. Найбільша кількість безробітних – у Житомирській області, найменша – в Одеські області та місті Київ. Попит на робочі місця перевищує кількість вакансій у 8 разів!

2% працездатного населення – безробітні за даними Управління статистики України. Це 490 тис. осіб, з яких 152 тис., тобто кожен третій – кваліфікований робітник з технічною спеціалізацією. Тим часом працедавці пропонують лише 62 тис. вакансій, з них – 25 тис . – для кваліфікованих робітників.

1

9,7% працездатного населення України – безробітні за оцінками Міжнародної організації праці. Непрацевлаштована кожна 10-та молода людина віком від 25 до 29 років – громадяни, які встигли отримати освіту і мають ту чи іншу робітничу професію.

3

П'ятикратна різниця в оцінках рівня безробіття Управління статистики України і Міжнародної організації праці говорить про високий рівень прихованого безробіття. Незареєстровані безробітні не отримують державної підтримки і не можуть скористатись можливостями, які пропонують регіональні центри зайнятості.

Про методологію Міжнародної організації праці (МОП) - посилання.
Управління статистики України – посилання.

Першоджерело: http://pon.org.ua/


Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна