EnglishRussianUkrainian

Стажування під час навчального триместру

1Посвідчення про отримання робітничої професії – перший крок на шляху професійного становлення. Але воно підтверджує лише належні теоретичні знання і, на жаль, дещо обмежену практичну підготовку. Щоб набути більшого практичного досвіду, познайомитись з сучасними технологіями, вдосконалити професійні навички з відповідної робітничої професії тощо - оптимальний варіант - стажування.

Для студента вищого навчального закладу стажування – це робота у вільний від навчання час. Цей процес має бути оформлений відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16.01.2013 р. № 20 , та Закону України "Про зайнятість населення" для захисту прав молодого фахівця, з однієї сторони, та гарантування якісного виконання ним функціональних обов’язків, з другої сторони,  

Студенту необхідно зробити наступні кроки для оформлення взаємин з роботодавцем:
1)подати заяву за зразком;
2)надати ксерокопію 1-3 сторінок паспорта;
3)надати ксерокопію документа про освіту (кваліфікацію);
4)надати ксерокопію ідентифікаційного коду;
5)укласти договір про стажування за зразком;
6)узгодити програму стажування;
7)узгодити питання щодо керівника стажування;
8)оформити трудову книжку (якщо це перше робоче місце).

Навчальний процес ВНТУ передбачає, що студенти 3 курсу отримують практичний досвід під час робочого триместру. Однак, проходячи стажування на підприємстві в позаурочний час, вони мають змогу виконати навчальне навантаження, передбачене для робочого триместру, завчасно (за попереднім погодженням з дирекцією інституту ІНВ).

Після отримання університетського диплому молодий фахівець, у якого за плечима стажування на реальному виробництві, комфортніше почуватиметься в сучасних ринкових умовах та не матиме проблем з працевлаштуванням.

Докладніше про стажування, зразки документів – стаття на сайті ІнІНВ.

 

Print PDF

Back to top
pic1.jpg
verni.jpg
1347869758_hq-wallpapers_ru_computer_834_1920x1200.jpg
design2.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017