Мандрівна виставка фотографії від Програми ім. Фулбрайта завітає до Вінниці

1Відкриття виставки українського мистецтва "Правдиві свідчення: від Революції Гідності до сьогодення" відбудеться 17 квітня 2015 р. у вінницькому Центрі Сучасного Мистецтва "Арт-Шик". Мандрівна презентація завітає до міста на честь Днів Америки, які триватимуть з 27 до 29 квітня 2015 р.

Твори мистецтва, які увійшли в експозицію, створювались до, під час, після подій на Майдані. Вони дихають революційним настроєм і передчуттям великих змін. Вперше публіка побачила експонати виставки у вересні 2014 р в галереї Програми академічних обмінів імені Фулбрайта у Києві.

Місце проведення виставки "Правдиві свідчення: від Революції Гідності до сьогодення":
Центр Сучасного Мистецтва "Арт-Шик", Вінниця, в. Архітектора Артинова, 12-а.

Відкриття: 17 квітня 2015 р. о 18.00.

Тривалість: 17.04.2015 - 26.04.2015

Джерело: www.fulbright.org.ua

Розклад Днів Америки у Вінниці:

На сайті один гість та відсутні користувачі