Фахівці в галузі машинобудування потрібні ПАТ "Хмельниччина-Авто"

1ПАТ "ХМЕЛЬНИЧЧИНА - АВТО" створює кадровий резерв фахівців машинобудівного профілю для працевлаштування на своїх підприємствах у містах Хмельницький, Камянець-Подільський, Старокостянтинів та Шепетівка.

Контактна особа: начальник ВК Бондарчук Сергій Володимирович, тел. 0382 785 906.

Відкрите авкціонерне товариство “Хмельниччина-Авто” має багаторічний досвід роботи в галузі автосервісу та роботи на автомобільному ринку. Компанія є офіційним ділером Мерседес-Бенц, Опель, Шевроле, ДЕУ, ЗАЗ, ВАЗ, Черрі, Лендмарк, а також мало- та середньотонажних автомобілів ТАТА та Джак, автобусів Ай-Вен.

Контакти ПАТ "Хмельниччина-Авто"
адреса: 29015, м. Хмельницький, просп. Миру, 102
тел.: (0382) 789675 , (0382) 785045, (0382) 785077
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.