Які документи потрібні студенту ВНТУ для розподілу на робочий триместр?

1До встановленої дати студенти мають повідомити ІАЦ ІнІНВ (ауд. 101а ГУК) про те, на якому підприємстві вони працюватимуть під час робочого триместру.

Форма повідомлення залежить від вимог керівника підприємства та місця роботи.

Якщо студент працевлаштовуватиметься на підприємстві Вінниці, Вінницької області, України, він приносить ОДИН з двох документів:
1) лист з підприємства - зразок ;
2) договір між підприємством і ВНТУ про робочий триместр (укладається в 2-ох екземплярах, реєструється в ІАЦ ІнІНВ) - зразок
Зразки документів – за посиланням.
Зразки розроблені ІнІНВ і відповідають законодавству України про працю. Докладніше про "роботу на виробництві" - в статтях розділу "Виробнича практика (Робочий триместр)".

Якщо студент працюватиме у ВНТУ, то оформлюється службова записка від керівника відповідного підрозділу.
Зразок службової записки – за посиланням. За потреби - пишеться заява (за зразком).
Студент чи представник підрозділу передає службову записку (і/або заяву) до ІАЦ.

Стежте за оновленнями сайту ІнІНВ.

Додавайтесь в "Друзі" сторінки Facebook - тут є найоперативніша інформація про вакансії Вінниці.