Як створюватимуться нові робочі місця на Вінниччині: пілотні проекти, центри перекваліфікації

1У Вінниці впроваджуватимуть інвестиційні проекти, які допомагатимуть людям працевлаштовуватись. Робота йтиме в кількох напрямах: допомога переселенцям, молодим спеціалістам, підприємцям. Про це говорилося 26 березня 2015 р. на зустрічі Ярослава Кашуби, голови Служби зайнятості України, з Валерієм Коровієм, головою обласної державної адміністрації Вінницької області.

Планується, оголосив Валерій Коровій, що у Вінниці та Вінницькій області будуть створюватись так звані "економічні кластери". Ці "кластери" розвиватимуть промисловість Вінниччини, в якій досі акцент робився на сільському господарстві та галузі переробки.
Власники підприємств, які згортають свою діяльність в місцевостях, охоплених АТО і анексованих, підтримуватимуться державними установами. Вони матимуть змогу продовжити бізнес на Вінниччині, а жителі області отримають нові робочі місця.
Служба зайнятості поступово перетвориться із засобу реєстрації безробітних на установу, яка активно допомагатиме в пошуках роботи. Буде створено Центр професійно-технічної освіти. В центрі безробітні навчатимуться впродовж 5-ти місяців і отримають нову кваліфікацію, якої потребує ринок праці. "Працевлаштовуються 90% слухачів", - запевнив Ярослав Кашуба, голова Служби зайнятості України.

Джерело: http://vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/web_alldocs/DocДЕПА9UYFVY