Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

ІНФОРМАЦІЯ для студентів 2-го та 3-го курсів щодо практичних завдань, які виконуються в ІІ половині дня

  • Автор: Super User

1Cтудентам надається перелік завдань, які вони повинні виконати в межах навчального навантаження, винесеного в другу половину дня (40 годин).

1. Реєстрація в Інтернет-системі ІНВ
або лист-підтвердження, що скринька зареєстрована на 1 чи 2 курсі
(докладніше про реєстрацію: "Інтернет-система ІНВ - порядок реєстрації у 2014/15")
Термін виконання: до 01.04.15
Кількість балів: 0,5

2. Ознайомлення, вивчення надісланих матеріалів та проходження відповідних тестових завдань в Інтернет-системі ІНВ 
Термін виконання: до 24.04.15
Кількість балів: 0,5

3. Розвиток професійних умінь (hard skills) чи інших навиків (soft skills)
(Студент обирає ОДИН з ДВОХ варіантів: а) або б) за узгодженням з ІнІНВ)
а) виконання навантаження щодо розвитку професійних навичок студентів за напрямом підготовки (в будь-якому підрозділі ВНТУ з закріпленням до керівника або офіційне стажування на підприємстві після навчання).
б) написання одного есе, об’ємом не менше 1000 знаків (з пробілами) і  створення презентації, розміром не менше 5 слайдів, на тему, обрану з наступного переліку (див. ПРИМІТКУ!!!):
1) Мій вибір майбутньої професії… (Розкрити питання: Аргументувати зроблений Вами вибір майбутньої професії. Які фактори вплинули на професійне самовизначення (побажання родичів, близькість ВНЗ до місця проживання, рекомендація друзів чи вчителів, престижність, особисті професійні знання й здібності)? Чи виправдовуються Ваші очікуванні під час навчання?)
2) Після закінчення університету Я мрію працювати… (Розкрити питання: В якій Компанії та на якій посаді Ви хотіли б працювати. Опишіть сферу Вашої відповідальності та Ваші вимоги до соціального забезпечення, гарантованого роботодавцем. Що Вами зроблено для досягнення бажаної мети?)
3) Творче завдання щодо майбутнього працевлаштування. Останнім часом мене вразило… (Розкрити питання: Що саме Вас вразило – людина, книга, подія, відео тощо, пов'язане з майбутнім працевлаштуванням. Пояснити, чим саме Вас вразило. Описати детально: як те, що Вас вразило, пов’язано з працевлаштуванням. Вказати посилання на першоджерело.)

Термін виконання: до 24.04.15
Кількість балів: 3,5

4. Оцінка куратора факультету від кафедри ІНВ щодо якості виконання навчального навантаження, винесеного в другу половину дня
Термін виконання: до 24.04.15
Кількість балів: 0,5


МАКСИМУМ БАЛІВ 5

Примітка: Есе та презентація надсилається через Інтернет-систему ІНВ шляхом заповнення відповідної анкети Google Doc. Посилання на анкету отримають ті студенти 2-3 курсів, які зареєструвалися в Інтернет-системі ІНВ. Анкетування триватиме з 24.04.15 до 01.05.15.

В разі виникнення уточнюючих запитань студенти можуть отримати додаткову консультацію:
- надіславши листа з питанням на ел. пошту: 2 курс - Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 3 курс - Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,
- звернувшись особисто в ауд. 101А ГУК – щодня з 14.00 до 16.00.

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна