EnglishRussianUkrainian

Конкурс відео-робіт "Бути європейцем" - шанс для студентів-відеолюбителів

1Конкурс "Бути європейцем" започаткувало Представництво Європейського Союзу в Україні. Під час церемонії нагородження в Києві переможці отримають цінні призи. Учасниками конкурсу "Бути європейцем" можуть стати відеолюбителі з усієї країни незалежно від віку і досвіду.

Прийом відеороликів триває з 29 лютого до 29 березня 2015 р.

Вимоги до відеофайлів:

- оригінальність відео;

- тривалість - до 3-х хвилин;

- тема: що для Вас Європа і чому ми прагнемо стати її частиною?

Щоб долучитись до конкурсу, необхідно до 29 березня 2015 р. завантажити відео на Youtube і надіслати інформацію про це журі.

Кращі роботи будуть опубліковані на сайті конкурсу 7 квітня. До 15 травня триватиме он-лайн голосування, підсумком якого стане визначення переможця, який набере найбільшцу кількість голосів. Ще двох переможців визначить журі.

Нагородження відбудеться у Києві 30 червня 2015 р.

Детальна інформація про конкурс та реєстрація учасників: www.euroquiz.org.ua/video-contest

Проект фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні та впроваджується Фундацією «Відкрите суспільство».

Джерело: офіційний веб-сайт Міністерства освіти і науки України.

Друк PDF

vd41.jpg