Інтернет-система ІНВ - порядок реєстрації у 2014/15 н.р.

Шановні студенти 1-3 курсів!

Інформуємо Вас про те, що для повної реалізації запланованого обсягу навчального навантаження графіком навчального процесу університету передбачено виконання студентами частини навантаження з практичної підготовки у другій половині дня протягом 2014/15 навчального року.

Враховуючи передовий досвід університетського менеджменту, Інститут інтеграції навчання з виробництвом пропонує кожному студенту 1-3 курсів зареєструватися в інформаційній системі "Інтернет-система ІНВ" для подальшого ефективного виконання запланованого навчального навантаження і не тільки.

Поштова скринька в "Інтернет-системі ІНВ" буде використовуватися для регулярного та своєчасного інформування про всі види практичної підготовки протягом навчання в університеті; про можливі місця проведення робочого триместру; програми навчання та стажування за кордоном; перспективи виробничої та наукової діяльності; шляхи професійного зростання майбутнього фахівця тощо.

Вам будуть надсилатися пропозиції вітчизняних та зарубіжних працедавців щодо наявних вакансій робочих місць; інформація щодо тренінгів, курсів з вивчення нових технологій пошуку роботи, змагань, олімпіад; методичні матеріали та завдання для підготовки до Державного кваліфікаційного екзамену з робітничої професії та проходження робочого триместру і багато іншого.

Порядок реєстрації:

1. Створити індивідуальну поштову скриньку в сервісі google.com.ua (якщо Ви вже зареєстровані в Інтернет-системі ІНВ, то переходьте відразу до пункту 2).
де ХХХХХХ - номер залікової книжки студента.
Технологія створення поштової скриньки детально описана на https://support.google.com/accounts/?hl=uk

2. До 01 квітня 2015 року на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (1 курс), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (2 курс), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (3 курс), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (4 курс - за бажанням) потрібно надіслати повідомлення наступного змісту:

Я, ________________________________, група _______, інститут _____,
прізвище, ім’я, по батькові студента
даю згоду на отримання інформаційних листів від "Інтернет-системи ІНВ".

Якщо Ви зареєструвались, а повідомлень від Інтернет-системи ІНВ немає, то:
- занесіть email Інтернет-системи ІНВ в адресну книгу Контакти;
- якщо лист потрапив в категорію "Спам" (категорія листів, знаходиться в меню зліва) чи "Реклама" (горизонтальна вкладка в списку листів "Вхідні"), позначте його в сервісі Gmail як не спам і не реклама, занесіть email Інтернет-системи ІНВ в адресну книгу Контакти.

Якщо у Вас виникатимуть будь-які запитання або труднощі при створенні поштової скриньки, радимо звернутися до Інформаційно-аналітичного центру ІнІНВ, офіс 101А ГУК - щодня з 14.00 до 16.00 , тел. 21-12 (598-112).

Наявність індивідуальної поштової скриньки, активне її використання, виконання Вами всіх надісланих завдань (з отриманнмя відповідної кількості балів) є запорукою успішної здачі Вами Державного кваліфікаційного екзамену та заліку про проходження робочого триместру по завершенню 2-го та 3-го курсів.

Скачати "Інформація про реєстрацію в Інтернет-системі ІНВ в 2014/15 н.р."

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Вінниця: