Триває реєстрація на семінар щодо тренінгових методик розвитку функціональних компетенцій

М'які навички, м'я.кі компетенції, soft skills, фнукціональні компетенціїКафедра ІНВ запрошує експертів Вінниці взяти участь у методичному семінарі, присвяченому розвитку м'яких компетенцій "soft skills" у молоді.

Подія: Методичний семінар «Тренінгові методики для розвитку функціональних компетенцій української молоді в контексті Європейської інтеграції»

Дата проведення:  15 червня 2017 р.

Реєстрація (до 16.00 14 червня 2017 р.): http://bit.ly/2sXw8HA

Початок: 11.00. Тривалість (орієнтовно): 4 год.

Місце проведення: ВНТУ, ГУК к. 104 – приміщення Інформаційного центру ЄС у м. Вінниці.

Питання методичного семінару (можливі зміни за появи нових учасників):
1. Визначення мінімального рівня функціональної грамотності згідно рамкових документів ЄС та ЮНЕСКО.
2. Тренінги для розвитку Soft Skills  у студентів. Одноденні тренінги у навчальному процесі ВНЗ.
3. Тренінгові методики кафедри ІНВ ВНТУ, що розроблені і проводяться для студентів 1-3 курсів.

УВАГА! Експерти Вінниці - бізнес-тренери, тренери з особистісного розвитку, викладачі ВНЗ, шкіл, училищ, коледжів та ін. навчальних закладів та установ міста, інші бажаючі - можуть запропонувати свою тему для виступу та обговорення. Щоб взяти участь у методичному семінарі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму: http://bit.ly/2sXw8HA . Організатори Вам зателефонують або звернуться ел. листом.

Програма семінару:

11.00-12.30 - виступи учасників;

12.30 -13.00 - обговорення доповідей, дискусія;

13.00-13.30 - кава-брейк та неформальне спілкування.

Відкриті до обговорення та співпраці! Пишіть: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , телефонуйте: 0432 598 112, 063 077 98 25 (Олена).

Організатор: кафедра ІНВ ВНТУ за підтримки КП "Інститут розвитку міст" ВМР