Бакалаври, магістри, аспіранти ВНТУ мають шанс здобути освіту у навчальних закладах Республіки Молдова

освіта у Молдові, навчання у МолдовіРеспубліка Молдова запрошує студентів та аспірантів ВНТУ на навчання протягом 2017-2018 рр. Поспішіть: реєстрація триває до 30 червня 2017 р.

Перелік необхідних документів:
-    Анкета встановленого зразка (українською мовою);
-    Анкета встановленого зразка, заповнену друкованими літерами з прикріпленою фотокарткою (російською мовою);
-    Копії сторінок українського паспорту з місцем реєстрації;
-    Копії документів про освіту. Документи мають бути перекладені на румунську/російську мову і нотаріально завірені. Студенти, які навчаються мають подати ще виписку з залікової книжки;
-    Мотиваційний лист (українською або англійською мовами);
-    Навчальний план/проект дослідження (для аспірантів);
-    Список опублікованих наукових робіт на румунській/російській мові (для аспірантів).

МОН прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (перший пакет документів - оригінали, другий - копії).
Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна,
Міністерство освіти і науки України, Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, Стипендії на навчання в Молдові.
У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши у темі листа "Стипендії на навчання в Молдові 2017".

Заявки приймаються до 30 червня 2017 року.

Додаткова інформація:
- анкета №1,
- анкета №2 (з фотографією),
- інформація про стипендії Республіки Молдова,
- список бюджетних місць циклів навчання першого (ліценціат) (вищі навчальні заклади, спеціальності, кількість місць),
- список бюджетних місць циклів навчання другого (магістратура), третього (докторантура) (вищі навчальні заклади, спеціальності, кількість місць).

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Вінниця: