Гранти для студентів, викладачів, науковців з весняним дедлайном. Частина 7.

1Новий список грантів на навчання, стажування для студентів, викладачів, науковців українських ВНЗ.

1Стипендіальна програма Рейгана-Фассела

Національний фонд підтримки демократії (National Endowment for Democracy) запрошує до участі в стипендіальній програмі імені Рейгана-Фассела, яка надає громадським активістам, науковцям, журналістам можливість поглибити свої знання про демократію і реалізувати власні проекти для просування ідей демократичного суспільства. Програма фінансується Конгресом США.

Стипендіати протягом 5 місяців проходять стажування у Міжнародному форумі демократичних досліджень у Вашингтоні (International Forum for Democratic Studies), де працюють над власним проектом, беруть участь у семінарах, встановлюють професійні контакти з активістами з усього світу.

Учасникам програми надається щомісячна стипендія, медичне страхування, робоче місце, покриваються транспортні витрати.

Вимоги:

Програма передбачає два варіанти стипендій:
*для громадських активістів і лідерів, правозахисників, журналістів та всіх, хто має практичний досвід у галузі розвитку демократії (practitioner track)
*для науковців і дослідників, які мають ступінь кандидата чи доктора наук та план самостійного дослідження (scholar track)

Програма не фінансує навчання студентів. Знання англійської мови є обов’язковою умовою.

Програма пропонує 2 можливих періоди стажувань: з 1 жовтня до 28 лютого та з 1 березня до 31 липня.

Кінцева дата подачі документів – 15 березня 2015

Більш детальна інформація - http://www.ned.org/fellowships/reagan-fascell-democracy-fellows-program

2Стипендії Варшавського університету

Центр східноєвропейських студій Варшавського університету щороку надає 25 стипендій для навчання на дворічній магістерській програмі «Східноєвропейські студії».

Фокус програми — вивчення історії та політиці всього посткомуністичного простору, також деякі курси присвячено соціології, географії, демографії, економіці, історії мистецтва та літератури.
.
Стипендіальна програма покриває вартість навчання в університеті протягом двох років, курси польської мови та однієї із східноєвропейських мов на вибір. Студенти також отримують щомісячну стипендію розміром 1350 злотих.

-диплом магістра чи спеціаліста
-дослідницький досвід у сфері історії чи політики східноєвропейських країн буде перевагою
-вік до 30 років
-знання польської, англійської та російської мов

Заявки приймаються до 15 березня 2015 року.

Більш детальна інформація - http://www.studium.uw.edu.pl/?content/138

4Стипендії на навчання в Нідерландах

Університет Твенте (University Twente) надає талановитим студентам стипендії для навчання на магістратурі.

Серед пропованих програм навчання: прикладна математика, прикладна фізика, біомедицина, менеджмент здоров'я, хімічна інженерія, комунікації, європеїстика, державне управління, комп'ютерні науки, екологічний менеджмент, нанотехнології, промисловий дизайн, машинобудування та інші.

Розмір стипендії – від 6 000 до 25 000 євро на рік. Стипендія може поновлюватися на другий рік навчання за умови хорошої академічної успішності студента.

Вимоги:
Взяти участь у конкурсі на стипендію можуть кандидати, зараховані на програми
магістратури до 15 березня.

Кінцева дата подачі заявок – 15 березня 2015

Більш детальна інформація - http://www.utwente.nl/internationalstudents/scholarshipsandgrants/all/uts/

7Гранти ім.Ернста Маха для молодих дослідників

Програма грантів фінансується Австрійським федеральним міністерством науки, досліджень та економіки.

Грант ім. Ернста Маха надається випускникам університетів у віці до 35 років, які продовжують освіту в аспірантурі в своїй країні.

Кандидатам оплачується стажування в австрійських вузах тривалістю від 4 до 10 місяців.
Наукові сфери, що фінансуються:
-природничі науки
-інженерні науки
-суспільні науки
-юриспруденція
-економіка
-гуманітарні науки.

Вимоги до кандидатів:
-вік - не більше 35 років на момент подачі заявки
-добрі знання англійської або німецької мов
-наявність сильної мотивації для навчання та досліджень в Австрії.

Кінцевий термін подання заявок - 1 березня 2015 року.

Більш детальна інформація - www.oead.at/scholarship-conditions

На сайті один гість та відсутні користувачі