Вінницькі бізнес-тренери запрошують студентів на навчальний курс "Бізнес Адаптація"

1Студентів останніх курсів, випускників, молодих спеціалістів запрошують прийняти участь у навчальному курсі "Бізнес Адаптація". Курси організовує Вінницький обласний Молодіжний центр праці.  Навчальні матеріали допоможуть молодим людям адаптувати свої знання до вимог сучасного бізнес-середовища.

2Форматом курсу є інтенсивна робота в групі+ майстер-класи + воркшопи («робочі майстерні») + сесії стратегічного планування + сесії сфокусованого обговорення + домашні завдання. Вистиме курс Таїса Левченко – професійний бізнес-тренер, що має більше 6-ти років тренінгової практики (спеціалізація: навчання та підвищення ефективності роботи управлінців) та HR-консультант - більше 7-ми років практики в HR-сфері.

Група молоді пройде 4-х модульне навчання протягом 4 місяців, по 2,5 год. в тиждень. Вартість 1-го модулю – 600грн., вартість всього курсу – 2400грн.

За підсумками модулю, найбільш активні учасники курсу, за результатами оцінювання, зможуть продовжити навчання у наступному модулі безкоштовно!

Для того щоб потрапити на курс потрібно зареєструватись протягом лютого-березня 2015р. за телефонами:067-23-23-514; 063 -27-80-898; (0432) 69-23-16.

Детальніша інформація за посиланням: http://biz-adapt.com.ua/