Стартує практична підготовка студентів 2-3 курсу

1З 02 березня по 17 квітня 2015 року триватиме практична підготовка студентів 2-3 курсів. Роботи вестимуться в другій половині дня впродовж весняного триместру 2014-15 н.р. Студенти мають відпрацювати 40 годин.

Згідно Розпорядження №1 від 16.02.15 р., в структурних підрозділах університету готується фронт робіт. Потреба в студентах з відповідними робітними професіями вноситься у відповідну таблицю (див. табл. 1). Перелік робіт, які доручатимуться студентам, вноситься у таблицю 2 (див. табл. 2). Обидві таблиці затверджуються підписом керівника відповідного підрозділу і передаються в організаційний відділ ІнІНВ (ауд. 209 ГУК) до 28 лютого 2015 р.

До 24.04.2015 р. співробітники ІнІНВ та відповідальні особи структурних підрозділів ВНТУ повинні спільно засвідчити, що студенти виконали практичне навантаження, винесене в другу половину дня. З цією метою формується зведена таблиця (див. табл. 3), в якій відмічаються дані щодо кожного студента 2 та 3 курсів.

Детальніше про практичну підготовку студентів 2-3 курсів, що триває 40 годин і винесена в другу половину дня весняного триместру 2014-15 рр., можна дізнатись у співробітників ІнІНВ, відповідальних за той чи інший факультет.