Китайська республіка виділила півсотні стипендій українським студентам

1Китайський уряд виділив кошти для навчання 56 українських студентів в університетах КНР. Їм пропонується пройти повний курс навчання в 2015-2016 навчальному році. Освітні рівні претендентів на стипендії: бакалавр, магістр, аспірант, стажер.

Щоб прийняти участь в освітній програмі, потрібно відповідати певним критеріям:
- мати громадянство України
- вікові вимоги
для навчання на балалаврській програмі допускаються випускники шкіл віком менше 25 років
для навчання на магістерській програмі - бакалаври віком менше 35 років
для навчання на докторській програмі - магістри віком менше 40 років
для навчання за програмою general scholar program - особи віком менше 45 років, які закінчили мінімум 2 роки навчання за бакалаврською програмою
для навчання за програмою senior scholar program - особи віком менше 50 років, що мають диплом магістра.

Щоб долучитись до китайської освітньої програми, необхідно подати в МОН України пакет документів - [скачати перелік з сайту ІнІНВ - формат DOC та PDF].

Заявки приймаються в електронному та паперовому форматах. Документи надсилаються в обох форматах.

У паперовому форматі має бути по 2 примірника всіх документів.
Поштова адреса для заявок:
Проспект Перемоги, 10,
01135, Київ, Україна
Управління міжнародного співробітницітва та європейської інтеграції

У електронному форматі документи надсилаються як PDF-документи.
Ел. едреса для приймання заявок: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , в темі листа обов'язково зазначити "Стипендії на навчання в КНР".

Заявки приймаються до 30 березня 2015 р.

Перед тим, як подати заявку, потрібно зв'язатись з офісом іноземних студентів відповідного китайського університету, який залучений до програми, і отримати повідомленя про попереднє зарахування. Тоді це повідомлення слід додати до пакету документів. Якщо повідомлення не буде, організатори програми не гарантують направлення студента до того навчального закладу, куди б йому хотілося потрапити.

Документи щодо зарахування оприлюднюватимуться на сайтах
http://www.csc.edu.com/laihua або http://www.campuschina.org/

Перелік документів на стипендію для навчання в КНР - формат DOC, формат PDF.
Інструкція для роботи з on-line системою реєстрації - формат DOC, формат PDF.