Магістерські і докторські програми від KIC InnoEnergy - технології і працевлаштування

1KIC InnoEnergy запрошує студентів України до участі в Магістерських та Докторських програмах. Програми розвивають підприємницькі здібності, а також знайомлять з інноваціями в галузі відновлювальної енергетики.

KIC InnoEnergy (Knowledge and Innovation Community) – товариство технологій та інновацій, створене на базі Європейського Технологічного Інституту EuropeanInstituteofTechnology–EIT). Товариство є об'єднанням провідних технічних університетів та бізнес-шкіл Європи з енергетичними корпораціями, мета якого - навчити студентів передовим технологіям. Учасники спеціальних програм працюють  на діючих підприємствах, здобувають знання через віддалені лабораторії, онлайн семінари, відеоконференції, віртуальні освітні тури.

Процедура подання документів для участі KIC InnoEnergy Master School Набір 2015 включає 3 кроки: підготовка, подання документів онлайн, подання завірених копій документів.
Докладніше:
- презентація "KIC InnoEnergy Master School – 1 Процедура подання документів" – інформація про дедлайни, реєстраційний внесок та стипендію.
- презентація "KIC InnoEnergy Master School – 7 програм для України!" – для кого призначена програма, де відбуватиметься навчання, напрямки навчання, структура програми, можливості працевлаштування тощо.
- "KIC InnoEnergy MSc Programs" – для англомовних студентів, які бажають отримати подвійний диплом (Double Degree) Магістра наук.

Сайт KIC InnoEnergy: http://www.kic-innoenergy.com/education/master-school/