Стажування в Польщі для викладачів університету від Фундації CEASC

1Викладачі українських ВНЗ мають можливість пройти закордонне стажування за програмою Фундації CEASC (Польща). Програма розрахована на 108 годин і триватиме 7 днів (з 8 до 14 березня 2015 р.). Учасники отримають сертифікати про післядипломну освіту.

Викладачів українських вузів, а також методичний та адміністративний персонал, запрошують долучитись до програми стажування “Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно до положень європейських кваліфікаційних рамок”. Кількість учасників - обмежена (30 осіб).

Тривалість стажування: 7 днів (8-14 березня 2015 року), м. Лодзь, Польща.

Тематика стажувань:
- трирівнева система вищої освіти та кваліфікаційні рівні європейського освітнього простору. Їх порівняльний аналіз з українськими відповідниками. Рівні та засади визнання українських освітніх документів в європейському освітньому просторі.
- проектний підхід в організації навчального процесу в європейських університетах. Формування навчальних планів з застосуванням проектного підходу
- практична реалізація в рамках організації навчального процесу принципу мобільності студентів та викладачів через використання спеціалізованих фондів ЄС, призначених для фінансування компоненту мобільності
- робота над власними обмінними, навчальними та дослідницькими проектами, фінансованими з джерел ЄС: приклади, досвід, вимоги до учасників подібних проектів.

Програма стажування передбачає 108 годин, з них - 72 години лекційних та практичних занять, 36 годин самостійної роботи.

Окрім навчання учасники стажування зможуть отримати пропозицію співпраці від польських ВНЗ та в рамках стажування підписати двосторонні угоди про співпрацю між університетами.

Сертифікат – офіційний сертифікат про отримання післядипломної освіти, форма міністерства освіти Республіки Польща.

Робочі мови: польська (з перекладом), українська та російська. Частина тем буде доступна для обговорення англійською та німецькою мовами.

Вартість: 1700,00 грн та 380,00 Євро.
Включає в себе: проїзд, проживання (2-х місні номери), дворазове харчування (сніданки та обіди), навчання, роздатковий матеріал, сертифікат, культурна програма, інтеграційна та підсумкова вечірки, візова підтримка (без врахування візового та консульського збору). У вартість не входить проїзд до міста Львів, вечері крім інтеграційної та харчування в дорозі.

Для участі в проекті необхідно надіслати заповнену анкету та CV (українською мовою) на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з приміткою "lodz_ERK_2015" до 5 лютого 2015 року включно.

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ ОНЛАЙН

ПРОГРАМА

Контактна особа: Надія Сергейчук, +380630321952

Детальніше: http://www.ceasc-bw.com/products/zakordonne-stazhuvannya-dlya-vikladachiv-berezen/