Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Закордонна навчально-ознайомча практика у Польщі для студентів ІТ

  • Автор: Super User

1В рамках польського  Проекту Business Week-2014 студенти ІТ-спеціальностей запрошуються на навчально-ознайомчу практику "Трансфер інновацій. Вихід на ринки ЄС". З 22 до 28 березня 2015 р. вони набуватимуть нові знання та навички в обраних професіях. Наприкінці практики - отримають спеціальний сертифікат.

В рамках проекту всі учасники дізнаються про особливості ринку праці ЄС, про те, які знання, навички, компетенції потрібно мати, щоб влаштуватись там на роботу. Крім того вони прослухають курс профорієнтаційних лекцій, відвідають Університет Інформатики, академічне місто тощо.

Організатор проекту - Фундація Central European Academy Studies and Certifacation (CEASC) у співпраці з Університетом Інформатики WSIiU, Лодзь, Польща.

Останній термін заповнення анкет, зразок анкети, більше інформації про навчально-ознайомчу практику - за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Юлія Мацканіч, координатор проекту) та на сайті Фундації Central European Academy Studies and Certification (CEASC)

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна