Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

"Польський Еразмус для України" розпочинає прийом заявок від студентів та аспірантів

  • Автор: Super User

2Оголошено початок реєстрації заявок української молоді на участь у стипендіальній програмі Уряду Республіки Польща "Польський Еразмус для України". Кінцевий термін подачі заявок - 06 січня 2015 р.

Долучитись до короткостроковго освітнього циклу в кращих польських університетах зможуть 400 студентів та 50 аспірантів. Впродовж 2 семестрів вони навчатимуться  за рахунок держбюджету Республіки Польща за такими напрямками: державне управління, європеїстика, економіка, адміністрація, технічні науки (за винятком медичних напрямків, академій мистецтв і сучасної філології).

Мова навчання - польська. Ті, хто не знає польської мови, спершу буде зарахований до центру вивчення мови і лише потім приступить до навчання згідно з основним науковим профілем.

Вимоги до заявників:
- Не мають польського громадянства
- Не мають дозволу на постійне перебування у Польщі
- Мають підтвердження про закінчення 2-го курсу навчання ВНЗ України (для навчання на бакалавраті у Польщі), або 4-го курсу навчання (для навчання в магістратурі у Польщі)
- Мають середній бал з трьох основних предметів спеціальності на рівні щонайменше “добре” (“4” – згідно польської системи оцінювання за шкалою 2-5, або мінімум 80 балів за шкалою 1-100)
- Для тих, хто володіє польською мовою, - мають сертифікат або інший документ, що підтверджує знання мови на рівнях A1 – C1, відповідно до рекомендацій Ради Європи (Common European Framework of Reference for Languages: Learning, Teaching, Assessment). Якщо особа володіє польською мовою, але відсутній документ, рівень володіння мовою визначатиметься під час кваліфікаційної співбесіди
- Активно долучаються до розвитку громадянського суспільства (можуть навести конкретні приклади своєї участі у тих чи інших проектах)
- Список наукових публікацій - обов’язково для кандидатів на навчання в аспірантурі. Інші кандидати також можуть доповнити свою заявку інформацією щодо ведення наукової діяльності, що може позитивно впливати на успішність заявки
- Для аспірантів – мають диплом про завершеня навчання в Україні, рівнозначний з польським дипломом про закінчення навчання ІІ рівня (магістратура)

Необхідний пакет документів для подачі заявки:
- Заповнена анкета кандидата англійською мовою
- Копія документа, що засвідчує громадянство України
- Підтвердження про закінчення 2 або 4 курсу (рівень бакалавра), видане відповідним ВНЗ України (академічна довідка)
- За наявності – сертифікат або інший документ, який підтверджує знання польської мови за системою, прийнятою Радою Європи (A1-C2)
- Для кандидатів на навчання в аспірантурі – диплом про закінчення навчання в Україні, рівнозначний з польським дипломом про закінчення навчання ІІ рівня (магістратура), разом з його нотаріально засвідченим перекладом
- Для кандидатів на навчання в аспірантурі – підтвердження наукової діяльності, видане навчальним закладом України, в якому навчається аспірант або самостійними науковими працівниками, які працюють у цьому навчальному закладі
- Для кандидатів на навчання в аспірантурі (за наявності) – підтвердження співпраці з польськими навчальними закладами, видане навчальним закладом України, в якому навчається аспірант
- Медична довідка про відсутність протипоказань для навчання
- Після зарахування студенту необхідно буде придбати страховий поліс на період перебування у Польщі, що покриватиме витрати на лікування, або добровільно застрахуватись, підписавши угоду з Національним фондом здоров’я (у другому випадку інформацію надасть навчальний заклад, який приймає на навчання).

Анкета заявника - за посиланням.

Пакет документів надсилати на електронну адресу МОН Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. лише у PDF форматі, вказавши у темі повідомлення «Польський Еразмус 2 етап» та у паперовому вигляді на адресу Міністерства освіти і науки України – проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна (Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції).

23 січня 2015 року МОН оголосить список кандидатів, рекомендованих для участі в кваліфікаційних співбесідах.

27-30 січня 2015 року – проведення кваліфікаційних співбесід.

Докладніше про програму - на сайті МОН.

 

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна