Технології пошуку роботи: навчальний посібник, Вінниця, ВНТУ, 2014

1Інститут ІНВ пропонує увазі всіх, хто шукає гідну роботу, навчальний посібник "Технології пошку роботи". Авторський колектив: В. М. Мізерний, Л. І. Северин, О. М. Тарасова. Текст посібника доступний для вільного скачування.

Анотація: У навчальному посібнику розглядаються основні питання процесу пошуку роботи на ринку праці в сучасних умовах становлення ринкової економіки, а саме: особливості працевлаштування, пошук та використання джерел вакансій, взаємодія з державною службою зайнятості та кадровими агентствами, складання резюме та оформлення документів, необхідних для підготовки та проведення співбесіди (інтерв’ю) з роботодавцем, поради щодо підготовки до першого робочого дня тощо.

Структура та зміст посібника відповідають програмі курсу "Техніка пошуку роботи" для студентів усіх напрямів підготовки.

Посібник може бути корисним для студентів усіх форм навчання, працівників державної служби зайнятості та кадрових агентств, усім, хто шукає гідну роботу та створює вакансії на ринку праці.

Скачати навчальний посібник з сервера ІнІНВ: файл у форматі pdf, 3,42 кБ