Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Гранти для студентів, викладачів, науковців з осіннім дедлайном. Частина 4.

  • Автор: Super User

1Восени продовжується набір на 6 міжнародних програм для студентів, викладачів, науковців українських ВНЗ.

2THE DIPLOMACY AND DIVERSITY FELLOWSHIP
ДИПЛОМАТІЯ ТА РІЗНОМАНІТНІСТЬ (the Diplomacy and Diversity Fellowship) це спільна, трансатлантична программа міжнародних відносин і глобальної різноманітності.
Пограмма призначена для розвитку лідерських навичок та знань серед аспірантів, прагнучих до кар'єри в галузі зовнішньої політики.
Місце проведення програми – США, Вашингтон.
Вимоги до аплікантів
*бути залученими до одної з навчальних або професійних програм (master’s, doctorate, MD, JD, MBA, etc.) на час подачі заявки;
*всі заявники повинні бути в процесі побудови кар'єри в таких областях, як дипломатія, безпека, міжнародні відносини, розвиток, охорона здоров'я, торгівля та економіка, клімат та екологічна політика, ЗМІ або некомерційний менеджмент.
Кінцевий термін подачі заявок – 30 жовтня 2014 року.
Більш детальна інформація - http://www.humanityinaction.org/programs/10-the-diplomacy-and-diversity-fellowship/310-about

3Дослідницькі стипендії Мельбурнського університету (Melbourne International Fee Remission Scholarsihips, MIRFS) призначені для іноземних студентів, які хочуть займатися науковою роботою на магістерських чи PhD-програмах університету Мельбурна.
Щороку виділяється 150 стипендій, кожен факультет пропонує обмежену кількість місць.
Стипендії покривають вартість навчання. Крім того, кандидати можуть подавати заявку на отримання Melbourne International Research Scholarship, MIRS, в рамках якої покриваються витрати на проживання (24 653 доларів на рік), на транспорт (3 000 доларів), а також надаються лікарняні, декретна відпустка і відпустка по догляду за дитиною.
Вимоги:
Для участі в конкурсі стипендій кандидат повинен обрати навчальну програму і факультет та подати документи на навчання в університеті Мельбурна.
Серед основних критеріїв отримання стипендії – академічна успішність і дослідницький потенціал.
Документи:
Кандидати повинні заповнити аплікаційну форму для навчання в університеті і отримання стипендії та підготувати необхідні документи до 31 жовтня.
Більш детальна інформація - https://studenteforms.app.unimelb.edu.au/apex/f?p=153:2:0:::2:P2_ID:245

6Постдокторські стипендії Жана Моне
Центр прогресивного навчання імені Роберта Шумана пропонує однорічні стипендії Жана Моне для вчених/стипендіатів, які здобули докторську ступінь більш ніж 5 років до початку програми, тобто до 1 вересня 2015 року.
Центр пропонує 20 стипендій на рік.
Три основні дослідницькі теми:
*Інтеграція, управління і демократія
*Регулювання ринків та управління грошима
*Світова політика 21-го століття і Європа.
Кінцева дата подачі заявок – 25 жовтня 2014 року.
Більш детальна інформація - http://www.eui.eu/ServicesAndAdmin/AcademicService/Fellowships/JeanMonnetFellowships/Index.aspx

7Резиденція для митців і дослідників у Німеччині
Akademie Schloss Solitude запрошує митців та дослідників взяти участь у стипендіальній резидентській програмі у Штутгарті, Німеччина.
Резиденція розташована на території замку, збудованого у стилі пізнього бароко. Стипендіати отримають можливість працювати там у спеціально обладнаних студіях.
Тривалість програми – від 3 до 12 місяців.
Учасники отримують щомісячну стипендію розміром 1 100 євро. Окремо організатори покривають транспортні витрати і витрати на купівлю необхідних для роботи матеріалів.
Вимоги:
Участь у програмі можуть взяти митці з різноманітних сфер (архітектура, дизайн, музика, театр, література, кіно), а також дослідники та фахівці з гуманітаних, соціальних наук, економіки, культури, права.
Серед вимог:
вища освіта, закінчена не більше, ніж 5 років тому;
вік – до 35 років;
знання англійської, німецької або французької мови.
Кінцева дата подачі заявок – 31 жовтня 2014
Більш детальна інформація - http://application.akademie-solitude.de/

Стипендії Макса Вебера
Європейський університет в Італії (European University Institute) запрошує молодих науковців у галузі соціальних чи гуманітарних наук взяти участь у стипендійній програмі Макса Вебера (Max Weber Programme).
Мета програми – підтримка кандидатів/докторів наук, які хочуть продовжити академічну кар’єру і працювати над власними дослідженнями.
В рамках програми стипендіати отримують досвід викладацької діяльності, беруть участь в міжнародних семінарах і міждисциплінарних дискусіях, працюють над власними проектами в наукових центрах університету.
Тривалість програми – 1 або 2 роки.
Розмір щомісячної стипендії – 2 000 євро, також покриваються витрати на медичне страхування.
Стипендії надаються на 12,24 або у виключних випадках на 36 місяців (кандидати мають зазначити бажаний період в заявці)
Вимоги:
- ступінь кандидата/доктора в галузі соціальних наук, здобутий протягом останніх 5 років
- відповідні знання з англійської мови
Кінцевий термін подання заявок - 25 жовтня 2014 року
Більш детальна інформація - http://www.eui.eu/ServicesAndAdmin/AcademicService/Fellowships/MaxWeberFellowships/Index.aspx

ФОРУМ ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО СПРИЯННЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ МОЛОДІ
Другий молодіжний форум Східного партнерства «Інноваційні підходи до сприяння працевлаштуванню молоді» відбудеться 9-11 лютого 2015 року у м. Рига, Латвія.
Його метою є пошук і виявлення інноваційних, креативних, міжсекторальних підходів до підвищення в молодих людей здатності до працевлаштування, обмін досвідом та кращими практиками щодо підвищення зайнятості серед молоді держав-учасниць програми Еразмус+ та країн Східного партнерства.
До участі у форумі запрошуються:
• активісти молодіжних рухів та молодіжних НУО,
• представники відповідних міністерств та установ,
• фахівці, що працюють із молоддю та для молоді,
• освітяни,
• дослідники,
• молоді журналісти, що готові висвітлюватися події форуму.
Організатором форуму виступає Латвійське національне агентство Еразмус+ разом із Європейською Комісією, Міністерством закордонних справ, Міністерством освіти й науки Латвії, іншими стейкхолдерами в рамках головування Латвії в ЄС.
Робочими мовами форуму є англійська та російська мови; організатори покривають усі витрати для учасників форуму (проїзд, проживання, віза та інше).
Кінцева дата подачі документів – 31 жовтня 2014
Більш детальна інформація - https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/the-2nd-eastern-partnership-youth-forum-innovative-approaches-to-foster-young-people-s-employability.4483

Матеріали підготовлені Яніною Тимчук, ІАЦ ІнІНВ, ВНТУ

Гранти для студентів, викладачів, науковців з осіннім дедлайном. Частина 1.
Гранти для студентів, викладачів, науковців з осіннім дедлайном. Частина 2.
Гранти для студентів, викладачів, науковців з осіннім дедлайном. Частина 3.

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна