Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Стипендіальні програми від Уряду Республіки Польща для українських студентів

  • Автор: Super User

1З осені 2014 року студенти вищих навчальних закладів України отримали додаткові гарантії щодо можливості навчатись у Польщі. Для цього відкрито спеціальну програму "Польський Еразмус для України". Завдяки зустрічі Сергія Квіта, Міністра освіти і науки України, та Лени Колярської-Бобінської, Міністра науки та вищої освіти Республіки Польща, починається короткостроковий освітній курс, розрахований на 2014/2015 навчальний рік.

Напрямки навчання: управління, європеїстика, економіка, адміністрація та технічні науки (за винятком медичних напрямків, академій мистецтв  і сучасної філології (неофілології)).

Вартість навчання впродовж двох семестрів в польських вищих навчальних закладах оплачуватиметься коштом держбюджету Республіки Польща.

Програма передбачає два етапи.

Перший етап: у вересні-жовтні 2014 р. відбираються 100 студентів, які навчатимуться у першому семестрі 2014/15 н.р.

Другий етап: у грудні 2014-січні 2015 відбираються 400 студентів та 50 аспірантів, які навчатимуться у другому семестрі 2014/15 н.р.

Щоб прийняти участь у конкурсному відборі, потрібно заповнити спеціальну анкету (скачати з сайту Міносвіти України) та надіслати її за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з приміткою «Польський Еразмус»_1й тур.

Строки прийому заявок:

Перший тур – прийом документів до 10 жовтня 2014 року.
Другий тур - прийом документів до 12 січня 2015 року.

Докладніше: Міністерство освіти і науки України

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна