Стипендіальні програми від Уряду Республіки Польща для українських студентів

1З осені 2014 року студенти вищих навчальних закладів України отримали додаткові гарантії щодо можливості навчатись у Польщі. Для цього відкрито спеціальну програму "Польський Еразмус для України". Завдяки зустрічі Сергія Квіта, Міністра освіти і науки України, та Лени Колярської-Бобінської, Міністра науки та вищої освіти Республіки Польща, починається короткостроковий освітній курс, розрахований на 2014/2015 навчальний рік.

Напрямки навчання: управління, європеїстика, економіка, адміністрація та технічні науки (за винятком медичних напрямків, академій мистецтв  і сучасної філології (неофілології)).

Вартість навчання впродовж двох семестрів в польських вищих навчальних закладах оплачуватиметься коштом держбюджету Республіки Польща.

Програма передбачає два етапи.

Перший етап: у вересні-жовтні 2014 р. відбираються 100 студентів, які навчатимуться у першому семестрі 2014/15 н.р.

Другий етап: у грудні 2014-січні 2015 відбираються 400 студентів та 50 аспірантів, які навчатимуться у другому семестрі 2014/15 н.р.

Щоб прийняти участь у конкурсному відборі, потрібно заповнити спеціальну анкету (скачати з сайту Міносвіти України) та надіслати її за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з приміткою «Польський Еразмус»_1й тур.

Строки прийому заявок:

Перший тур – прийом документів до 10 жовтня 2014 року.
Другий тур - прийом документів до 12 січня 2015 року.

Докладніше: Міністерство освіти і науки України