Програми бізнес-стажування у Польщі

1Польська Фундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC) запрошує українських громадян на бізнес-стажування за кордоном. Пропонується 2 програми, призначені для власників, керівників та працівників малого та середнього бізнесу. Всі учасники отримають сертифікати про проходження закордонного стажування.

2СТАЖУВАННЯ "ФІНАНСОВІ ІСТРУМЕНТИ ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ НА ТЕРИТОРІЇ ЄС".

Тривалість - 19-25 жовтня 2014.

Країни - Польща, Бельгія.

Програма стажування - у файлі doc.

Учасники стажування отримають навички роботи з фондами ЄС, призначеним для дофінансування бізнесу, з інвесторами та інвестиційними фондами, з біржами та банківськими установами. Вони дізнаються як отримати обладнання, техніку, траспорт в лізинг, а також про особливості фінансового обслуговування фірм.

Запрошуються власники та керівники середнього та малого бізнесу, працівники фінансового та юридичного консалтингу, інші зацікавлені особи.

Робочі мови: польська, англійська (з перекладом), українська та російська.

Вартість: 1600,00 грн та 650,00 Євро. Включає в себе: проїзд, проживання, безкоштовний доступ до Internet в місцях навчання та проживання, дворазове харчування (сніданки та обіди), кава-перерви, навчальна програма, роздатковий матеріал, диплом, культурна програма, інтеграційна вечірка, візова підтримка (без врахування візового збору).

Для участі в проекті необхідно заповнити реєстраційну анкету та відправити скановану копію першої сторінки закордонного паспорту на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з приміткою “bw_finance” до 20 вересня 2014 року включно.

Щоб отримати реєстраційну анкету, необхідно надіслати запит на отримання на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з приміткою запит анкети bw_october.

Контактна особа: Ольга Поліщук, +38 093 210 93 42, +38095 32 42 955

3

СТАЖУВАННЯ "СТВОРЕННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ВЛАСНИМ БІЗНЕСОМ НА ТЕРИТОРІЇ ЄС НА ПРИКЛАДІ ПОЛЬЩІ ТА АВСТРІЇ".

Тривалість - 26 жовтня - 1 листопада 2014 р.

Країни, міста - Краків (Польща), Відень (Австрія).

Програма стажування - у файлі doc.

В рамках програми учасники отримають комплексне уявлення про реєстрацію компанії та ведення бізнесу в одній з країн ЄС. Вони зможуть послікуватись з польськими підприємцями, налагодити бізнес-контакти, дізнаються про тонкощі ведення бізнесу, з'ясують безліч юридичних тонкощів закордонного законодавства.

Робочі мови: польська, англійська (з перекладом), українська та російська.

Вартість: 1500,00 грн та 500,00 Євро. Включає в себе: проїзд, проживання, безкоштовний доступ до Internet в місцях навчання та проживання, дворазове харчування (сніданки та обіди), навчальна програма, роздатковий матеріал, диплом, культурна програма, інтеграційна та підсумкова вечірки, візова підтримка (без врахування візового збору).

Для участі в проекті необхідно заповнити реєстраційну анкету та відправити скановану копію першої сторінки закордонного паспорту на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з приміткою “bw_october” до 20 вересня 2014 року включно.

Контактна особа: Ольга Поліщук, +38 093 210 93 42, +38095 32 42 955

Докладніше про Фундацію CEASEC:

На сайті один гість та відсутні користувачі