Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Гранти для студентів, викладачів, науковців з осіннім дедлайном. Частина 2.

  • Автор: Super User

1Продовження добірки міжнародних програм, до яких можуть долучитись студенти, викладачі, науковці українських ВНЗ.  Термін подачі заявок для участі в перелічених освітніх проектах спливає восени 2014 року.

Факультет соціології Університету Суррея (The University of Surrey) запрошує молодих дослідників взяти участь у короткостроковій програмі наукових стажувань.
Мета програми – підтримка науковців, які хочуть займатися подальшим розвитком методологічних підходів до вивчення соціології.
Під час стажування учасники отримують доступ до бібліотеки та інших ресурсів університету
Стипендія – 2 500 фунтів стерлінгів – покриває витрати на прозд і проживання у Великобританії.
Вимоги:
ступінь кандидата наук/PhD, отримана як мінімум 5 років тому;
досвід дослідницької роботи.
Кінцева дата подачі заявок – 30 вересня 2014
Більш детальна інформація - http://www.surrey.ac.uk/sociology/research/visitinginternationalfellowship/

Європейська програмна ініціатива Міжнародного фонду «Відродження» оголосила конкурс проектних пропозицій за темою «Навчання для ЗМІ: як цікаво та без міфів висвітлювати європейську інтеграцію» направлений на те, щоб навчити журналістів фахово, об'єктивно та цікаво висвітлювати європейську інтеграцію.
Проект має передбачати проведення серії навчальних заходів (тренінгів) відповідно до визначеної методики за участю фахових тренерів для набуття журналістами вмінь і навичок, необхідних для цікавого висвітлення європейської інтеграції.
Учасники конкурсу: громадські організації, освітні установи.
Цільові аудиторії тренінгів: редактори та кореспонденти центральних і місцевих електронних, друкованих ЗМІ, блогери, «твітеряни», «стримери».
Вимоги до проектних пропозицій:
– чіткий механізм відбору учасників тренінгів;
– практична орієнтованість занять – із вивченням найкращих практик висвітлення європейської інтеграції;
– механізми підтримки журналістів у їхній роботі після завершення тренінгів;
– обґрунтування фаховості залучених лекторів у європейській тематиці;
– досвід проведення тренінгів в організації-апліканта.
Останній термін подання проектних пропозицій – 22 вересня 2014 року.
Оголошення результатів конкурсу – 24 жовтня 2014 року.
Максимальний розмір гранту – 150 000 грн. (оптимальний розмір гранту – 120 000 грн.).
Більш детальна інформація - http://www.irf.ua/grants/contests/konkurs_navchannya_dlya_zmi_yak_tsikavo_ta_bez_mifiv_visvitlyuvati_evropeysku_integratsiyu/

Королівський інститут міжнародних відносин у Великобританії CHATHAM HOUSE спільно з Фондом Роберта Боша запрошують кандидатів з країн Східного партнерства взяти участь у стипендіальній програмі.
Ціль програми – дати можливість молодим науковцям покращити свої знання у сфері пострадянської політики, внести вклад в дослідження Chatham House і налагодити зв’язки в політичних й академічних колах Великобританії, Німеччини і ЄС в цілому.
Тривалість програми – 9 місяців. Протягом цього періоду стипендіати будуть проводити дослідження в сфері політики, економіки і соціального розвитку пострадянського простору та зможуть відвідати дослідницький центр у Берліні.
Дослідницькі теми 2015-2016 років:
Внутрішня політика: перспективи економічного зростання, модернізації та демократизації в країнах Східного партнерства і/або Росії; регіональні еліти і мережі влади; соціальні зміни й міжетнічні відносини.
Міжнародні відносини: майбутнє відносин ЄС і НАТО з країнами Східного партнерства і/або Росії; безпека та вирішення конфліктів; перспективи міжрегіонального співробітництва; Росія у сусідстві з Європою.
Розмір щомісячної стипендії становить 3000 євро, також покриваються витрати на транспорт і проведення досліджень.
Вимоги:

громадянство України, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Вірменії, Молдови або Росії; вища освіта в галузі міжнародних відносин, соціальних наук або економіки;
дослідницький досвід в галузі політики, економіки і суспільства Східної Європи, Росії, Південного Кавказу або європейської політики у цьому регіоні;
знання англійської мови (IELTS – 7.0, TOEFL iBT – 100).
Кінцевий термін подання заяв – 28 вересня 2014
Більш детальна інформація - http://www.chathamhouse.org/academy/fellowships/robert-bosch

Всесвітній інститут розвитку економічних досліджень (UNU-WIDER), що знаходиться у Гельсінкі і є науковим підрозділом Університету ООН, запрошує студентів докторських програм взяти участь у наступних програмах :
PhD RESEARCH INTERNSHIP PROGRAMME:
Учасники програми стажування отримають можливість протягом 2-3 місяців працювати з науковцями інституту над спільними дослідженнями і використовувати його ресурси для написання своєї докторської дисертації.
Вимоги: бути студентом PhD-програми; знати англійську мову; мати досвід економічних досліджень; мати хороші аналітичні навики.
Перевага надається кандидатам з країн, що розвиваються.
Більш детальна інформація - http://www.wider.unu.edu/opportunities/en_GB/phd-internships/Кінцевий термін подачі заявок – 30 вересня 2014 
VISITING SCHOLARS

Дана програма надає можливість кваліфікованим вченим досліджувати теми, пов'язані з розвитком і / або глобальних економічних питань та приймати участь у діяльності інституту протягом 2-3 місяців. За цей період учасники готують тези по темі дослідження, для подальшої публікації в серії робочих документів інституту.
Вимоги: мати PhD ступінь з економіки або інших наук, пов’язаних з розвитком.
Наявність переліку публікацій є додатковою перевагою. В деяких випадках, перевага віддається кандидатам-жінкам і заявників із країн, що розвиваються.
Бажано, щоб програма дослідження заявників збігалася з поточною дослідницькою програмою інституту, але в будь якому разі, інститут відкритий для пропозицій з усіх аспектів розвитку.
Більш детальна інформація - http://www.wider.unu.edu/opportunities/en_GB/visiting-scholars
Кінцевий термін подачі заявок – 30 вересня 2014

Докторські стипендії Університету Мердока
Університет Мердока (Murdoch University, Australia) пропонує стипендії на навчання на докторських програмах.
Стипендії надаються як на отримання ступеня PhD (Doctor of Philosophy), так і на EdD (Doctor of Education).
Серед можливих спеціалізацій: охорона здоров’я, сталий розвиток, екологія, агрокультура, біоінформатика, право, політологія, вивчення Азії, педагогіка, кіно- та телевиробництво, цифрові медіа та багато інших.
Університет покриває вартість навчання і медичного страхування, а також виплачує стипендію розміром 25 392 долари на рік.
Тривалість програми – до 3 років.
Вимоги:

диплом магістра;
досвід дослідницької роботи;
знання англійської мови (IELTS – 6.5, TOEFL – 90).
Кінцева дата подачі заявок – 30 вересня 2014
Більш детальна інформація - http://our.murdoch.edu.au/Research-and-Development/Resources-for-students/Future-research-students/Admission-and-scholarships/International-student-scholarships/MIPS/

Європейський семінар з дипломатії у Польщі
Європейська академія дипломатії, Фонд Конрада Аденауера і PZU запрошують взяти участь у Європейському семінарі з дипломатії, який проходитиме з 1 до 6 грудня у Варшаві.
Семінар присвячений обговоренню зовнішньої політики ЄС, питань Східного партнерства і стосунків Росія-ЄС. Захід має на меті обмін досвідом і розширення співробітництва між лідерами з Європи, Азії та Близького Сходу.
У рамках семінару плануються лекції, воркшопи, зустрічі з європейськими політиками й дипломатами, навчальні поїздки. Також учасники семінару відвідають майстер-класи від експертів у галузі зовнішньої політики ЄС і отримають практичні навички у сферах міжнародних переговорів, публічних виступів, стратегічного планування і менеджменту.
Вимоги:
До участі запрошуються нові політичні і соціальні лідери, державні службовці, представники неурядових організацій, студенти, які хочуть дізнатися, як впливати на зміни у своїй країні.
Учасники з країн Східного партнерства, які закінчили як мінімум 4 роки навчання, можуть отримати стипендію, що покриває всі витрати, окрім проїзду.
Для тих, хто не претендує на стипендію, дедлайн – 19 жовтня.
Детальна інформація про семінар опублікована на сайті Європейської академії дипломатії.

Стипендії Фернана Броделя
Стипендіальна програма імені Фернана Броделя надає перспективним науковцям стипендії на дослідження в Європейському університетському інституті в Італії (The European University Institute, EUI).
Стипендіати отримують можливість працювати над дослідженням в одному із чотирьох департаментів EUI у Флоренції: економічному, юридичному, політології та соціальних наук. Учасники також можуть брати участь у діяльності підрозділів та науково-дослідницьких проектах інституту.
Стипендія виділяється на термін від трьох до десяти місяців. Розмір стипендії – 3000 євро щомісяця.
Вимоги:
Брати участь у конкурсі можуть науковці, що мають міжнародну репутацію та знають англійську і будь-яку іншу мову, необхідну для проведення дослідження.
Заявки приймаються до 30 вересня.
Більш детальна інформація - http://www.eui.eu/ServicesAndAdmin/AcademicService/Fellowships/FernandBraudelSeniorFellowships/Index.aspx

Стипендіальна програма Центру імені Вудро Вілсона
Міжнародний науковий центр імені Відро Вілсона (Woodrow Wilson International Center for Scholars) запрошує науковців, практиків, журналістів, публічних інтелектуалів взяти участь у конкурсі стипендій і провести 9 місяців у Вашингтоні. Протягом цього часу учасники програми будуть працювати над дослідженнями в галузі соціальних та гуманітарних наук, які допомагають розумінню важливих політичних процесів сучасності як на національному, так і міжнародному рівні. Стипендіати мають бути готові взаємодіяти з політиками у Вашингтоні та зі співробітниками Центру Вудро Вільсона, які займаються аналогічними питаннями.
Організатори надають стипендіатам офіс для роботи, виплачують стипендію, частково покривають вартість медичного страхування і транспортних витрат.
Вимоги: взяти участь у програмі можуть дослідники з різних країн, які мають унікальний досвід і представляють різні сфери (академічну, урядову, корпоративну). Для представників з академічної сфери необхідна наявність вченого ступеня. Претенденти з неакадемічних сфер мають продемонструвати значний рівень професійних досягнень. Знання англійської мови – обов’язкове.
Кінцевий термін подачі заявок – 1 жовтня 2014
Більш детальна інформація - http://www.wilsoncenter.org/fellowship-application-guidelines#elgibility

Стипендіальна програма Інституту Редкліффа
Інститут передових досліджень імені Редкліфа Гарвардського університету (The Radcliffe Institute for Advanced Studies, Harvard University) запрошує митців, журналістів, науковців до участі у стипендіальній програмі. Стипендії надаються на проведення досліджень або реалізацію проекту в галузі мистецтва, гуманітарних, соціальних, природничих і технічних наук.
Учасники програми отримають для роботи офіс або студію та доступ до ресурсів бібліотеки Гарварду. Тривалість програми – 1 рік, проте стипендіати, які працюють з графікою, відео, звуком або новими медіа можуть провести в Гарварді тільки 1 семестр.
Розмір стипендії – 75 тисяч доларів на рік, також передбачаються додаткові виплати на реалізацію запропонованого проекту.
Вимоги: участь у програмі можуть взяти науковці, митці, журналісти, які мають професійні досягнення, публікації у фахових виданнях.
Дедлайн подачі заявок для кандидатів, які займаються проектами у галузі мистецтва, гуманітарних і соціальних наук, – 1 жовтня;
для природничих і математичних наук – 1 листопада.
Більш детальна інформація - https://www.radcliffe.harvard.edu/fellowship-program

Європейський консорціум дослідницьких центрів з інформатики та математики (European Research Consortium for Informatics and Mathematics, ERCIM) запрошує молодих дослідників до участі в стипендіальній програмі Алана Бенсуссана (Alain Bensoussan Fellowship Programme).
Отримувачі стипендії зможуть пройти стажування у сферах комп’ютерних, інформаційних технологій і прикладної математики в дослідницьких центрах-партнерах консорціуму.
З учасниками програми можуть укласти контракти двох типів: угода про участь у стажуванні або трудовий контракт. Тип контракту, розмір стипендії або заробітної плати залежать від організації, в якій стипендіат проходитиме стажування.
Тривалість програми – 12 місяців, з можливістю продовження до 24 місяців.
Вимоги:

Кандидат повинен мати ступінь PhD (чи еквівалент), отриманий не раніше, ніж 8 років тому, займатися дослідницькою роботою в інституті або працювати в галузевому підприємстві. Знання англійської мови є обов’язковим.
Заявки приймаються двічі на рік: до 30 вересня і до 30 квітня
Більш детальна інформація - https://fellowship.ercim.eu/information

СТИПЕНДІЇ НА НАВЧАННЯ В ЛОНДОНСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ МИСТЕЦТВ
The University of the Arts London пропонує стипендії (Vice-Chancellor's International Scholarships) іноземним студентам, які хочуть навчатися на магістратурі.
Навчання відбувається в одному із 6 коледжів університету, які спеціалізуються на таких галузях: мистецтво, дизайн, мода, комунікації, театральне мистецтво. Зі списком пропонованих програм можна ознайомитися тут.
Стипендія покриває вартість навчання і витрати на проживання.
Вимоги:
Стипендію можуть отримати студенти, які відповідають вимогам обраних магістерських програм і є громадянами країн, які не входять у G20.
Кінцева дата подачі заявок – 30 вересня 2014
Більш детальна інформація - http://www.arts.ac.uk/study-at-ual/scholarships-bursaries-and-loans/postgraduate-funding/postgraduate-scholarships/

Щорічна програма грантів імені Фредеріка Бантінга (The Banting Postdoctoral Fellowships) фінансується урядом Канади і має на меті залучення провідних науковців (кандидатів і докторів наук) до дослідницької роботи в Канаді.
Для участі у програмі кандидати мають налагодити контакти з університетом, дослідницьким інститом або клінікою в Канаді та узгодити можливість наукової співпраці.
Програма триває 2 роки, розмір річної стипендії – 70 000 доларів.
Вимоги:
До участі запрошуються молоді науковці, які отримали ступінь кандидата чи доктора наук у галузях медицини, охорони здоров'я, природничих, технічних, гуманітарних або соціальних наук.
Кінцева дата подачі заявок – 24 вересня 2014
Більш детальна інформація - http://banting.fellowships-bourses.gc.ca/home-accueil-eng.html

Матеріали підготовлені Яніною Тимчук, ІАЦ ІнІНВ, ВНТУ

Гранти для студентів, викладачів, науковців з осіннім дедлайном. Частина 1.

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна