Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Роботодавці і освітяни об'єднали зусилля для створення системи професійних кваліфікацій

  • Автор: Super User

1В Києві запрацював Інститут професійних кваліфікацій, метою котрого є організація та підтримка діалогу між освітянами і роботодавцями. В його роботі прийматимуть участь представники вищої школи та українські підприємці, зацікавлені в насиченні ринку праці дійсно кваліфікованими молодими фахівцями.

Презентація Інституту професійних кваліфікацій відбулась 11 вересня 2014 р. в приміщенні Федерації роботодавців України. Організатори Інституту проголосили, що їхня мета – налагодження діалогу між тими, хто навчає, і тими, хто працевлаштовує. Заплановано створити інформаційно-аналітичну платформу, завдяки якій формуватиметься новітня система професійних кваліфікацій. Провадитимуться дослідження щодо
- ефективності державного замовлення
- запровадження платної освіти
- забезпечення якісних освітніх послуг
- незалежного підтвердження рівня знань та навичок

Лілія Гриневич, голова комітету Верховної ради з питань науки і освіти, акцентувала, що подібні інституції є в тих країнах, де забезпечено зв’язок між усіма учасниками ринку праці – людиною, бізнесом, системою освіти, державою. Інститут – неприбуткова організація, яка в майбутньому допоможе сформулювати адекватні управлінські рішення:
- Перед Інститутом стоїть першочергове завдання допомогти у напрацюванні професійних стандартів, які відповідно до Закону «Про вищу освіту», за умови наявності, мають бути враховані у стандартах вищої освіти.

Джерело: Комітет з питань науки і освіти.

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна