EnglishRussianUkrainian

Як оформлюється "Договір про проведення робочого триместру"?

1Договір про проведення робочого триместру – документ, який укладається на вимогу керівників підприємства, котрі мають зауваження щодо змісту "Листа з підприємства".

Договір про проведення робочого триместру (далі Договір РТ) укладається у двох екземплярах двома сторонами: підприємством в особі директора і ВНТУ в особі проректора з навчально-виховної роботи.

Це ЄДИНИЙ ДОКУМЕНТ, який потрібен студенту, щоб отримати направлення і приступити до праці під час робочого триместру.

1Кроки для оформлення "Договору РТ":
1. Студент роздруковує у 2-ох примірниках БЛАНК "Договору про робочий триместр " з сайту ІнІНВ – посилання.
2. Студент приносить 2 бланки договору до Інформаційно-аналітичного центру ІнІНВ (ауд. 101а ГУК, 9.00-12.00, 14.00-16.00).
3. Співробітник ІнІНВ реєструє договір – проставляє номер, дату укладання договору, заповнює інформацію про підприємство та студента.
4. Проректор з навчально-виховної роботи підписує договір і ставить печатку.
5. На підприємстві підписують договір, вказують необхідну інформацію.
6. 1 екземпляр "Договору про проведення робочого триместру" залишається на підприємстві.
6. 1 екземпляр "Договору про проведення робочого триместру" студент надає до Інформаційно-аналітичного центру ІнІНВ – ауд. 101а ГУК, з 9.00-12.00 та 14.00-16.00.
7. Кінець.

До початку робочого триместру відбудеться розподіл студентів 3 курсу на робочий триместр. Кожен студент отримає НАПРАВЛЕННЯ на підприємство, в установу, організацію, підрозділ ВНТУ і працюватиме згідно отриманої спеціальності.

Докладніше про те, як проходить робочий триместр – за посиланням.

Друк PDF

poltavskiytrz.jpg