Програма Фулбрайта інформує про поточні стипендіальні конкурси

1Впродовж осені завершуються терміни подання заявок для участі в кількох стипендіальних конкурсах Програми ім. Фулбрайта. Галузі спеціалізації, в яких пропонується проводити дослідження і навчатись, такі: гуманітарні, соціальні, точні, технічні, природничі дисципліни.

Стипендії для кандидатів та докторів наук, дослідників та аспірантів напередодні захисту Fulbright Scholar Program.
Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту. Кінцевий термін подання заявок – 15 жовтня 2014 року.

Стипендії для молодих викладачів та дослідників Fulbright Faculty Development Program.
Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).
Кінцевий термін подання заявок – 1 листопада 2014 року.

Детальна інформація та анкети на сайті: http://www.fulbright.org.ua

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Вінниця: