Починається реєстрація студентів 3-го курсу ВНТУ в програмі Work&Travel

1З 10 вересня 2014 р. розпочинається реєстрація студентів 3-курсу ВНТУ на проведення робочого триместру та літніх канікул у США за міжнародною програмою WORK&TRAVEL.

2Згідно з програмою, молоді спеціалісти працюватимуть за кордоном впродовж травня-серпня 2015 року. Компанія, з якою адміністрація ВНТУ уклала угоду про співпрацю - це американська фірма "CCI Greenheart".

Бажаючим звертатися у Центр професійно-технічної підготовки Інституту інтеграції навчання з виробництвом, ГУК 102.

Докладніше про компанію "CCI Greenheart": http://www.cci-exchange.com/