Гранти для навчання в Італії

ital-grant-26-05-14Міністерство освіти і науки України планує надати гранти на навчання, стажування та дослідження в італійських науково-дослідних закладах на 2014/15 навчальний рік.

Отримувачі грантів матимуть можливість перебувати в Італії 3, 6 та 9 місяців. Розміри грантів складають орієнтовно 2000 євро, 4000 євро, 6000 євро.

Останній термін подачі заявок – 28 травня 2014 року.

Детальніше про порядок отримання грантів:
Італійський інститут культури в Україні e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел. (044) 270-62-23.