Фінал олімпіади з радіотехніки ВСОРТ-2014 - радисти-переможці і паяльник для Гулівера

vsort-21043 квітня 2014 року – день підведення підсумків на фінальному етапі 6-ої Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки ВСОРТ-2014.

Організатори нагородили переможців, відзначили лауреатів й талановитих учасників. На виставці-конкурсі "Радіоаматорських виробів" зафіксовано 2 рекорди України – найбільшу колекцію фігурок з радіодеталей та найбільший робочий паяльник.

Більше інформаціі - vsort.vntu.edu.ua

Фоторепортаж ВСОРТ-2014 - нагородження переможців олімпіади та виставки-конкурсу "Радіоаматорських виробів"