Ресурси мережі Internet про особливості освіти в різних країнах

interedСтуденти, викладачі, випускники шкіл можуть ознайомитись з інформацією про особливості освіти в різних країнах світу завдяки спеціальним базам даних, доступних в мережі Internet.

Український державний центр міжнародної освіти пропонує короткий перелік цих ресурсів:
1. Nuffic
2. Alberta
3. Classbase
На закордонних сайтах сконцентровано значний об’єм статей, в яких описані системи та рівень освіти певної країни, принципи оцінювання, типи документів про освіту. Український державний центр міжнародної освіти наразі працює над створенням своєї власної бази даних таких документів.

Джерело:
Український державний центр міжнародної освіти
www.intered.com.ua