Міжнародна Літня Школа-2014 в Ризі запрошує на навчання українських студентів

rtuРизький технічний університет запрошує молодь в Міжнародну Літню Школу для навчання в різних галузях знань. Літо 2014 року присвячуватиметься особливій темі – "Дизайну одягу й високим технологіям".

Студенти познайомляться з основами класичного дизайну, а також – новітніми технологіями створення 3D-одягу з вбудованою електронікою, пошитого з "розумних" тканин та інше.
Ризькі організатори раді зустріти українських студентів і молодих фахівців на події, яка відбуватиметься з 17 серпня по 30 серпня 2014 року в Ризі.

flay-rigaЩоб приєднатися до Школи, потрібно підготувати набір документів (англійською мовою):
- заява
- біографічна довідка,
- мотиваційний лист (1 сторінка),
- завірені копії диплому або інформація про оцінки (для тих, хто ще навчається),
- рекомендаційний лист (для тих, хто потребує стипендії).
Останній термін реєстрації в
Міжнародну Літню Школу-2014 "Дизайн одягу й високі технології" в Ризькому технічному університеті (International Summer School 2014 «Clothing Design and High Tech» Riga Technical University):
5 травня 2014 року.
В програмі школи передбачено надання стипендій учасникам. Кількість цих стипендій обмежена і вони часткові. Більшість учасників повинні бути в змозі покрити свої витрати на проїзд, проживання і медичне страхування.
Контактна особа:
Evita Serjogina (International Relations Department Riga Technical University)
1 Kaļķu Street, Room 302, Riga, LV-1658, Latvia
Phone: +371 6708 9021
www.summerschool.rtu.lv

Докладніше:
RTU Summer School 2014 flayer.pdf

На сайті один гість та відсутні користувачі