Центр професійно-технічної підготовки

Центр створений у 2014 році. Він здійснює первинну професійну підготовку кваліфікованих робітників, в тому числі високого рівня кваліфікації з технологічно складних професій та спеціальностей, або робітників, діяльність яких пов’язана зі складною організацією праці, як правило, з числа випускників загальноосвітніх шкіл. Центр може здійснювати професійно-технічне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників і незайнятого населення в межах ліцензованих обсягів.

Центр організовує та координує первинну професійну підготовку студентів ВНТУ. Впродовж перших двох курсів вони набувають робітничі професії, які корелюють з майбутніми спеціальностями. Згідно Ліцензії МОН України, університет надає 16 професії (на 01.09.2015). Інформація про робітничі професії - у файлі (скачати doc).

На кожній випускній кафедрі є співробітник, який відповідає за підготовку студентів за відповідними робітничими професіями – див. таблицю у форматі pdf.

Додаткова інформація:
Інтегровані навчальні плани
Типові навчальні плани професійно-технічної освіти (ПТО)
Освітньо-кваліфікаційні характеристики професій

Інформація про роботу Центру: за тел. (0432) 59-81-53, ауд. 102 ГУК.