Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Центр професійно-технічної підготовки

  • Автор: Super User

Центр створений у 2014 році. Він здійснює первинну професійну підготовку кваліфікованих робітників, в тому числі високого рівня кваліфікації з технологічно складних професій та спеціальностей, або робітників, діяльність яких пов’язана зі складною організацією праці, як правило, з числа випускників загальноосвітніх шкіл. Центр може здійснювати професійно-технічне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників і незайнятого населення в межах ліцензованих обсягів.

Центр організовує та координує первинну професійну підготовку студентів ВНТУ. Впродовж перших двох курсів вони набувають робітничі професії, які корелюють з майбутніми спеціальностями. Згідно Ліцензії МОН України, університет надає 16 професії (на 01.09.2015). Інформація про робітничі професії - у файлі (скачати doc).

На кожній випускній кафедрі є співробітник, який відповідає за підготовку студентів за відповідними робітничими професіями – див. таблицю у форматі pdf.

Додаткова інформація:
Інтегровані навчальні плани
Типові навчальні плани професійно-технічної освіти (ПТО)
Освітньо-кваліфікаційні характеристики професій

Інформація про роботу Центру: за тел. (0432) 59-81-53, ауд. 102 ГУК.

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 36 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна