EnglishRussianUkrainian

Компанія Microsoft надає безкоштовний доступ до онлайн-інструментів програмування

MicrosoftКомпанія Microsoft створила спеціальний програмний комплекс, щоб молодь оволоділа сучасними інструментами для розвитку умінь та втілення мрій у життя.

Студентам-розробникам надається доступ до безлічі ресурсів, що допоможуть розвивати технологічні знання та навички, необхідні для успішної кар'єри. Навіть якщо молода людина тільки починає займатись розробкою або стала експертом, вона дізнається, як оптимально використовувати програми Microsoft, та отримає завдяки новим знанням і вмінням конкурентні переваги для успішного пошуку роботи.

Microsoft пропонує професійні засоби розробки програм та додатків:
- розробка ігор та спеціальне програмне забезпечення (курс з роброки ігор в Microsoft Virtual Academy, створення ігор в Unity 3D в Microsoft Visual Studio, безкоштовна версія Unity для Windows );
- розробка мобільних додатків (створення додатків для Windows та Windows Phone, безкоштовні курси з розробки мобільних додатків для Windows);
- веб-розробка (веб-відео та веб-підручники, допомога експертів Microsoft Virtual Academy);
- Imagine Access - збірка програм для програмістів-початківців та профі;
- Imagine Cup 2015 - міжнародний конкурс технологій;
- підписка на новини в Twitter, Facebook та Instagram, щомісячна розсилка, блог для студентів-розробників.

Детальніше:  Програма Microsoft для студентів-розробників

Друк PDF