EnglishRussianUkrainian

Грант для створення навчальних класів з металообробки

1Щоб спонукати молодих людей до навчання та роботи в галузі металообробки, стипендіальна програма Gene Haas Foundation пропонує вузам створити класи та лабораторії з сучасним обладнанням і технологіями.

2Гранти Gene Haas Foundation спрямовані на підтримку студентів в оплаті технічних підручників, робочого одягу, дрібного інструменту або здійснення поїздок на навчання, що їх студенти зазвичай сплачують з власної кишені. Поширення інформації про цю програму поміж батьків допоможе залучити нових студентів у вузи. На додачу, це може стати інструментом мотивації, оскільки стипендія може бути використана для заохочення найкращих студентів.

3Засновник стипендії - Джин Хаас, власник компанії, що виробляє верстати з числовим програмним управлінням (GHF), Haas Automation. На його думку, металообробна промисловість потребує фахівців, які опанували технологіями майбутнього, а також мають знання з економіки.

Як подати заявку на стипендіальний грант Gene Haas Foundation?
- перейти за посиланням та заповнити форму,
- останній термін подання заявки - 30 червня 2015 року.
- GHF розгляне всі заявки і прийме рішення про одержувачів стипендій залежно від розміру класів, витрат на студентів. Обладнання класів верстатами з ЧПУ компанії Haas не береться до уваги
- GHF оголосить одержувачів стипендій до 17.08.2015 на веб-сайті NIMS і по електронній пошті та прес-релізі.
- через 6 місяців після отримання стипендії потрібно написати звіт для Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду   з пояснннями щодо того, яким чином була використана стипендія.

Мета стипендії - підвищення мотивації та утримання студентів в навчальних програмах за напрямом "металообробка".

Якщо виникають питання - звертатись до Simon Vanmaekelbergh ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Ця програма підтримується Haas Avtomation та Національним інститутом металообробних навиків (NIMS).

Докладніше: https://drive.google.com/file/d/0B3m7Odzukh7PZU1BbFBMWS1pSTQ/view?pli=1
http://haasfoundation.org
http://haascnc.com
http://www.nims-skills.org

Друк PDF

Back to top
vd41.jpg
keyboard.jpg
1347869758_hq-wallpapers_ru_computer_834_1920x1200.jpg
fotolia_5557101_L.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017