EnglishRussianUkrainian

Австралійська стипендіальна програма для студентів та аспірантів на 2016 рік

Стипендія в АвстраліїПочинається прийом заявок на тур 2016 року Австралійської стипендіальної програми для студентів та аспірантів, яка має назву «Australian Endeavour Scholarships». 

Програма пропонує талановитим особам австралійського та іноземного походження можливості для здобуття досвіду у визначених сферах і спрямована на інтернаціоналізацію австралійської вищої освіти та науково-дослідного сектору.
Стипендіальною програмою передбачено набуття іноземними студентами кваліфікацій у фахових освітніх установах і навчальних закладах Австралії. На думку Міністра Австралії з питань освіти і підготовки кадрів Хон Крістофера Пайна, Стипендіальна програма є важливою складовою частиною стратегії уряду Австралії для розширення міжнародних освітніх зв'язків.

Стипендія враховує усі витрати учасників щодо транспорту, проживання, харчування та навчання.

Кінцевий термін подання заявок - 30 червня 2015 року.

Детальніше про вимоги до кандидатів, розмір стипендії, навчальні дисципліни та досвід і враження учасників можна дізнатися за посиланням:
http://internationaleducation.gov.au/endeavour%20program/scholarships-and-fellowships/international-applicants/pages/international-applicants.aspx

Прес-реліз   посольства   Австралії   щодо   Програми доступний
посиланням    http://ukraine.embassy.gov.au/kyiv/1111.htmlPrint PDF

Back to top
pic1.jpg
j0406830.jpg
aqua-dome-02.jpg
20120202-231119.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017